Cash back

Darmowa piana od Ceresit [promocja cash back]

darmowa fuga od ceresit

Ceresit wystartował z najnowszą promocją cash back. Wcześniej informowaliśmy Was o promocji Ceresit z fugami CE40. Tym razem można otrzymać zwrot za zakup piany montażowej Ceresit GreenQ.

Piana Ceresit GreenQ to stosunkowo nowy produkt na polskim rynku. Jest to piana poliuretanowa z PMDI z recyklingu. Jednoskładnikowa, niskoprężna piana o obniżonej post-ekspansji, wyprodukowana z użyciem PMDI pochodzącego z recyklingu.

Według producenta piana Ceresit GREENQ CONTROL+ jest przeznaczona do umieszczania parapetów, szafek instalacyjnych, skrzynek roletowych itp. Może być wykorzystywana do montażu i uszczelniania ram drzwiowych i okiennych. Ponadto można ją stosować do izolacji termicznej i akustycznej, wypełniania szczelin, przepustów, łączeń elementów oraz do naprawy ubytków spowodowanych np. montażem rur czy przewodów. Jej doskonała przyczepność obejmuje beton, mury, tynki, metale, drewno, styropian, papier, powłoki malarskie i tworzywa sztuczne (oprócz polietylenu, teflonu i silikonu).

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

darmowa piana ceresit greenq cash back

Aby otrzymać darmową pianę Ceresit GreenQ należy zakupić ją w dowolnym sklepie, zachować paragon i wypełnić formularz na dedykowanej stronie promocji. Swoją pianę znalazłem bez problemu w markecie budowlanym Leroy Merlin.

W promocji można zakupić wersję piany Ceresit GreenQ do pistoletu lub z wężykiem.

Cena piany to ok. 37-40 PLN. Maksymalny zwrot to 40 PLN. Pula darmowych pian to aż 1000 sztuk.

Promocja cash back Ceresit trwa do 31 grudnia 2023 r. lub wyczerpania dostępnych zwrotów.

Formularz rejestracji w promocji cash back wymaga podania numeru telefonu, adresu e-mail, adresu zamieszkania. Należy także napisać opinię o zakupionej pianie Ceresit oraz opcjonalnie dodać zdjęcie projektu, w którym zostanie / została użyta.

Zwrot może zostać przekazany za pośrednictwem tradycyjnego przelewu bankowego na wskazany numer rachunku lub Blikiem. Weryfikacja zgłoszenia nie powinna zająć więcej niż 10 dni.

O firmie Ceresit

Ceresit to marka o najdłuższej tradycji w klejowej ofercie firmy Henkel. Istnieje na rynku od 1905 roku. Jest jedną z najbardziej znanych i najwyżej ocenianych marek chemii budowlanej na świecie. Dziś Ceresit postrzegany jest jako ekspert w dziedzinie układania płytek, izolacji i uszczelniania a nasze profesjonalne systemy wykorzystywane są przez fachowców z branży budowlanej w ponad 60 krajach na świecie.

Darmowa piana Ceresit info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Cash back