Za darmo

Darmowa pianka do stylizacji włosów od Nivea

darmowe kosmetyki nivea

Nivea po dłuższej przerwie wznowiło rekrutację do darmowego testowania kosmetyków. Tym razem można otrzymać na testy za darmo piankę do stylizacji włosów.

Wygląd włosów dla wielu kobiet jest priorytetem. Wiele z nich dałoby milion dolarów by ich włosy były pełne objętości, blasku oraz by nie traciły koloru w czasem. Nivea postanowiła to udowodnić i zaprosić 100 kobiet do przetestowania ich pianek do stylizacji włosów.

W skład zestawu kosmetyków, który można otrzymać za darmo piankę i lakier z 1 z wybranych linii produktowych:

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

  • NIVEA Volume Foam
  • NIVEA Curl Foam
  • NIVEA Straight Foam

Łączna pula kosmetyków do przetestowania to 150 sztuk. Każdy zestaw jest o wartości 20 PLN.

Aby móc przetestować za darmo kosmetyki Nivea do stylizacji włosów należy być zapisanym w Klubie Nivea. Link bezpośredni tradycyjnie publikujemy na dole wpisu. Nabór trwa do 12 grudnia 2019 r. Po rejestracji należy wypełnić ankietę zgłoszeniową, w której należy odpowiedzieć na pytania związane ze stylizacją włosów i oczekiwaniami z tym związanymi. W zgłoszeniu należy również napisać jaka jest Twoja ulubiona fryzura?

O marce Nivea

Nivea to marka założona przez Paula Beiersdorfa. Od ponad 130 lat Nivea tworzy produkty dla polepszenia zdrowia i urody. Nivea jest producentem kosmetyków o bardzo szerokim wachlarzu zastosowań, przeznaczonych zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn oraz dla wszystkich grup wiekowych. W Polsce Nivea jest jednym z największych przedsiębiorstw kosmetycznych w Polsce.

Darmowe kosmetyki Nivea - rekrutacja info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

4 Komentarze

  1. Dziękujemy za fajna promocje.

    1. @Jolanta polecamy się na przyszłość. ;)

  2. Proszę przesyłać

  3. Piękna

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo