Za darmo

Darmowa podkładka Jogobella od Zott

darmowe gadżety od Zott

DYSKUSJA

Trwa zabawa producenta jogurtów Jogobella, w której można zdobyć 1 z 800 podkładek z własnym nadrukiem. Wystarczy dołączyć do aplikacji i stworzyć swój projekt podkładki.

Konkurs Jogobelli dedykowany jest do osób, które chcą wyrazić się kreatywnie i chciałyby posiadać swoją, indywidualną podkładkę śniadaniową. Darmowe gadżety w postaci podkładki będą rozdawane przez 4 tygodnie trwania konkursu. Po 200 sztuk w każdym z 4 etapów zabawy.

  • I etap: do 17 stycznia 2016 do godziny 23:59;
  • II etap: od 18 stycznia 2016 do 24 stycznia 2016;
  • III etap: od 25 stycznia 2016 do 31 stycznia 2016;
  • IV etap: od 01 lutego 2016 do 7 lutego 2016;

Do stworzenia swojej podkładki Jogobella udostępniła specjalną aplikację, w której można dowolnie skomponować swój projekt. Do tego celu można zmieniać kolor tła, dodawać dowolny tekst oraz ikony. Stworzony w ten sposób publikuje się w galerii konkursowej, gdzie czeka na ocenę jury…

Dodatkowo najbardziej kreatywna praca zostanie nagrodzona voucherem na wycieczkę o wartości 10 000 PLN. Więc jest o co walczyć.

O firmie Zott

Zott to międzynarodowe przedsiębiorstwo działające w branży mleczarskiej. Firma pierwotnie została założona w Bawarii, w Niemczech w 1926 roku przez Georga Zotta. W Polsce firma obecna jest od 1992 roku. W portfolio produktów znajdują się takie wyroby jak jogurty, desery i napoje mleczne. Zott posiada w swojej ofercie najbardziej rozpoznawalne marki na rynku przetworów mlecznych, które zdobyły wiele prestiżowych nagród, m.in. Godło Promocyjne „Teraz Polska”, Certyfikat „Konsumencki Znak Jakości”, czy „Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich”.

Stwórz swoją podkładkę śniadaniową - konkurs info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo