Za darmo

Darmowa poranna kawa dla kupujących od Castorama

castorama

DYSKUSJA

Castorama poszła w ślady Ikea i Leroy Merlin i zaczęła ofertować darmową kawę dla swoich klientów. Kiedy można ją otrzymać za darmo?

Darmową kawę oferuje już Ikea oraz Leroy Merlin. Do tego grona dołącza teraz Castorama. Dla Klientów kupujących w godzinach porannych, a dokładnie fachowców robiących zapatrzenie, Castorama rozdaje darmową poranną kawę. Z darmowego dostępu do automatu z gorącymi napojami można korzystać podczas wizyty w sklepie Castorama w godzinach 7.00 do 9.00.

ekspres do kawy castorama kawa za darmo

darmowa kawa castorama

Do dyspozycji wszystkich klientów Castoramy są takie napoje jak kawa czarna, kawa biała, herbata.

Aby odblokować automat do kawy i napić się wybranego napoju należy zeskanować kod kreskowy wydrukowany na paragonie. Oznacza to, że należy dokonać dowolnego zakupu w Castoramie np. 1 śrubki.

Darmowa kawa dostępna jest od poniedziałku do piątku.

O sklepach Castorama

Castorama to sieć marketów emontowo-budowlanych. Castorama jest częścią Grupy Kingfisher, która posiada obecnie ponad 1300 sklepów, łącznie w 8 krajach.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
2
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. leroy nie oferuje darmowej kawy,

    1. @Agnieszka to akurat jest wpis o Castoramie. Sam Leroy Merlin może oferować kawę za darmo lokalnie – zależy od kierownictwa danego marketu.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo