Za darmo

Darmowa prenumerata cyfrowa Zwierciadło

darmowe próbki kosmetyków od zwierciadlo

Nie lada gratka dla osób czytających magazyny modowe i nie tylko. Korzystając z poniższej okazji możecie otrzymać roczną prenumeratę zwierciadła praktycznie za darmo.

Zwierciadło to polski miesięcznik dla kobiet, ukazujący się nieprzerwanie od 1957 roku. Nazwę pisma wymyśliła Zofia Bystrzycka, a zostało ono założone przez Ligę Kobiet Polskich. Początkowo „Zwierciadło” było tygodnikiem, od jesieni 1990 roku ukazuje się jako miesięcznik. W 2010 r. „Zwierciadło” zostało uznane przez „Media & Marketing Polska” za Magazyn Roku.

Kupując cyfrową prenumeratę Zwierciadła i wprowadzając kupon „MULTIKINO” otrzymuje się 100% rabat na zakup prenumeraty.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

zwierciadło próbka affect listopad 2021

Darmową prenumeratę Zwierciadło można aktywować do 30 grudnia 2023 r. Prenumerata dotyczy 6 wydań (6 miesięcy) i jest w formie cyfrowej. Wartość 6 wydań Zwierciadła to 16 PLN.

Jak zamówić prenumeratę Zwierciadło za darmo?

1. Przejdź na dedykowaną stronę promocji i kliknij zamów. Płacisz raz i otrzymujesz 6 kolejnych e-wydań magazynu Zwierciadło.

2. Zrealizuj płatność. Podaj kupon „MULTIKINO”.

3. Wartość zamówienia powinna zostać wyzerowana.
4. Jak tylko nowe wydanie będzie dostępne w sprzedaży, otrzymasz je na swoją skrzynkę e-mail z linkiem do pobrania PDF.

5. W ciągu roku otrzymasz 6 plików PDF wysokiej jakości, zawierających taką samą zawartość, jak wydania drukowane magazynu.

Darmowa prenumerata Zwierciadło info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo