Za darmo

Darmowa prenumerata cyfrowa Zwierciadło

darmowe próbki kosmetyków od zwierciadlo

DYSKUSJA

Nie lada gratka dla osób czytających magazyny modowe i nie tylko. Korzystając z poniższej okazji możecie otrzymać roczną prenumeratę zwierciadła praktycznie za darmo.

Zwierciadło to polski miesięcznik dla kobiet, ukazujący się nieprzerwanie od 1957 roku. Nazwę pisma wymyśliła Zofia Bystrzycka, a zostało ono założone przez Ligę Kobiet Polskich. Początkowo „Zwierciadło” było tygodnikiem, od jesieni 1990 roku ukazuje się jako miesięcznik. W 2010 r. „Zwierciadło” zostało uznane przez „Media & Marketing Polska” za Magazyn Roku.

Kupując cyfrową prenumeratę Zwierciadła i wprowadzając kupon „MULTIKINO” otrzymuje się 100% rabat na zakup prenumeraty.

zwierciadło próbka affect listopad 2021

Darmową prenumeratę Zwierciadło można aktywować do 30 grudnia 2023 r. Prenumerata dotyczy 6 wydań (6 miesięcy) i jest w formie cyfrowej. Wartość 6 wydań Zwierciadła to 16 PLN.

Jak zamówić prenumeratę Zwierciadło za darmo?

1. Przejdź na dedykowaną stronę promocji i kliknij zamów. Płacisz raz i otrzymujesz 6 kolejnych e-wydań magazynu Zwierciadło.

2. Zrealizuj płatność. Podaj kupon „MULTIKINO”.

3. Wartość zamówienia powinna zostać wyzerowana.
4. Jak tylko nowe wydanie będzie dostępne w sprzedaży, otrzymasz je na swoją skrzynkę e-mail z linkiem do pobrania PDF.

5. W ciągu roku otrzymasz 6 plików PDF wysokiej jakości, zawierających taką samą zawartość, jak wydania drukowane magazynu.

Darmowa prenumerata Zwierciadło info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo