PromocjeZa darmo

Darmowa prenumerata Gazety Wyborczej

bezpłatna prenumerata gazeta wyborcza

DYSKUSJA

Portale informacyjne i gazety wprowadzają coraz częściej płatny dostęp do swoich treści. Czy opłaca się korzystać z takiej formy pozyskiwania aktualności skoro podobne treści można czytać na innych portalach bez dodatkowych opłat?

Portale i gazety wprowadzają płatny dostęp do treści premium z kilku kluczowych powodów, które mają swoje uzasadnienie ekonomiczne i jakościowe. Chociażby jednym z najczęściej powtarzanych argumentów jest to, że opłaty tego typu pobierane są w celu finansowania dobrego dziennikarstwa. W końcu tworzenie rzetelnych i dogłębnych artykułów wymaga znacznych nakładów finansowych. Dziennikarze, redaktorzy, analitycy, fotografowie i inni specjaliści muszą otrzymywać wynagrodzenie za swoją pracę. Oczywiście wszystko się zgadza, pod warunkiem że ich praca jest rzetelna i daje wartość dodaną. Nikt chyba nie chciałby płacić za dostęp do treści marnej jakości, które są powieleniem ogólnodostępnych informacji.

Wiele mediów internetowych cierpi na uzależnienie od reklamodawców. To w pewnym sensie ogranicza ich niezależność, a co za tym idzie – pewne tematy mogą nie zostać poruszone na łamach danej gazety ze względu na kontrakty reklamowe tzw. konflikt interesów.

Innym ważnym argumentem może być chociażby walka z dezinformacją, rozpowszechnianiem fałszywych informacji i fejkniusami. Wydawnictwa, które polegają na subskrypcjach, mają większą motywację do utrzymania wysokiej jakości i wiarygodności swoich treści.

Podsumowując, choć w internecie można znaleźć wiele darmowych treści, płatne subskrypcje przyciągają czytelników, którzy cenią sobie jakość, wiarygodność i głębię informacji. Również dla niektórych użytkowników, brak reklam i dodatkowe funkcje mogą stanowić wystarczający powód do opłacania subskrypcji. Ostatecznie, opłacalność tego modelu zależy od zdolności wydawnictwa do oferowania wartościowych treści i budowania lojalnej bazy subskrybentów.

Płatna Gazeta Wyborcza

Jednym z portali, które zdecydowało się wprowadzić płatny dostęp do treści jest Gazeta Wyborcza (i jej powiązane tytuły). Co jakiś czas jednak uruchamiane są akcje specjalne, w których można aktywować za darmo lub za przysłowiową złotówkę dostęp do takich treści.

Jakiś czas temu Gazeta Wyborcza, która postanowiła przekazywać studentom niektórych uczelni darmową prenumeratę ich gazety.

Swojego czasu doskonale pamiętam rozdawanie Rzeczpospolitej na uczelniach ekonomicznych w Poznaniu. Akcja była o tyle fajna, że jakość merytoryczna Rzeczpospolitej jest bardzo wysoka i z przyjemnością czytało się tę gazetę na nudnych wykładach.

Zobacz także: Zamów bezpłatną próbną prenumeratę Czas na Wnętrze.

Z kolei w innej akcji nauczyciele, czytelnicy wybranych bibliotek czy nawet użytkownicy Revolut mogli skorzystać z czasowego zwolnienia z opłat. O wszystkich aktualnych akcjach tego typu możecie przeczytać w dalszej części artykułu.

W przypadku bezpłatnej Gazety Wyborczej jest podobnie, aczkolwiek prenumerata dotyczy wyłącznie elektronicznego wydania gazety. Dokładnie chodzi o nielimitowany dostęp do artykułów w serwisach wyborcza.pl (w tym: „Duży Format”, „Wysokie Obcasy”, „Magazyn Świąteczny”, „Ale Historia”), wyborcza.biz, BIQdata.pl i 22 serwisach lokalnych.

Prenumerata Gazety Wyborczej dla studentów [ZAKOŃCZONE]

Studenci mogą przeglądać e-wydanie Gazety Wyborczej za darmo na komputerze, tablecie i smartfonie w przeglądarce internetowej. Jedynym minusem całej oferty jest to, że bezpłatna prenumerata nie przysługuje wszystkim studentom. Okazja dotyczy takich uczelni jak:

 • Uniwersytet Opolski
 • Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
 • Uniwersytet Marie Curie – Skłodowskiej w Lublinie
 • Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie
 • Uniwersytet Rzeszowski
 • Uniwersytet Szczeciński
 • Uniwersytet Zielonogórski
 • Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
 • Uniwersytet w Białymstoku

Aby aktywować bezpłatny dostęp do Gazety Wyborczej student w/w uczelni musi podać swój adres e-mail w domenie swojej uczelni. Na tej podstawie przyznawany jest nielimitowany dostęp do pakietu Wyborcza. Dostępność do Pakietów jest nieograniczona terytorialnie.

Uwaga: Obecnie nie ma wymogu posiadania e-maila w domenie uczelni wyższej. Bezpłatna prenumerata działa na każdym koncie. Przyznawana jest do końca bieżącego roku.

Bezpłatna prenumerata Gazety Wyborczej

Prenumerata Gazety Wyborczej na 2 miesiące za darmo od Revolut [ZAKOŃCZONE]

Aktywni użytkownicy Revolut w ostatnim czasie otrzymali / otrzymują kupony na 2 miesiące darmowego dostępu do subskrypcji Gazety Wyborczej. Dzięki kuponowi można korzystać bez ograniczeń z Wyborcza.pl, w tym z magazynów: Duży Format, Magazyn Świąteczny, Ale Historia oraz serwisów: WysokieObcasy.pl i 24 serwisów lokalnych. Przed upływem darmowego okresu abonamentu można bez zobowiązań zrezygnować z subskrypcji bez dodatkowych kosztów. Promocja nie łączy się z innymi ofertami Wyborczej.

Kupon znaleźć można w aplikacji Revolut, w sekcji powiadomienia.

Bezpłatna prenumerata Gazety Wyborczej

Prenumerata Gazety Wyborczej na 2 miesiące za darmo z okazji plebiscytu Supermiasta [ZAKOŃCZONE]

Z okazji głosowania w plebiscycie Supermiast Gazeta Wyborcza udostępniła kolejny kod rabatowy na 2 miesiące za free. Tym razem podczas aktywacji należy podać kupon rabatowy. Łącząc tę promocję z innymi okazjami można korzystać z Gazety Wyborczej przez 4 miesiące za darmo. Kod można pobrać na dedykowanej stronie internetowej:

Bezpłatna prenumerata Gazety Wyborczej

90 dni dostępu do Wyborczej od PayU [ZAKOŃCZONE]

W ramach testów każdy, nie tylko student, może zapisać się na bezpłatną subskrypcję premium cyfrowego wydania Gazety Wyborczej. Dostęp trial trwa przez 90 dni, czyli 3 miesiące.

„Aktywuj 3 miesięczny dostęp i poznaj nasz styl pracy, pisania oraz rozmowy z czytelnikiem – wybraliśmy dla Ciebie kilka naszych najciekawszych tekstów.”

Po kliknięciu w przycisk należy na landing page podać swój adres e-mail i postępować zgodnie z instrukcjami. Należy podczas aktywacji podać kupon rabatowy PayU8759.

Opłata za każdy kolejny miesiąc to 19,90 PLN. Oferta jest autoodnawialna, możesz z niej w każdej chwili zrezygnować.

Darmowa prenumerata Wyborczej dla Nauczycieli [ZAKOŃCZONE]

Taka grupa zawodowa jak nauczyciele może skorzystać z aktualnej promocji Wyborczej i zapisać się na 3 miesięczną prenumeratę Gazety Wyborczej i serwisów towarzyszących. Warunkiem koniecznym jest członkostwo w ZNP.

Zawartość Pakiet Premium dla nauczycieli:

 • Teksty informacyjne Wyborcza.pl (Polska, świat, gospodarka, kultura, nauka, sport)
 • Opinie redakcji i ekspertów oraz możliwość komentowania tekstów
 • newsletter poranny i wieczorny
 • Codzienne reportaże, wywiady i analizy z magazynów: Duży Format, Wolna Sobota, Ekonomia Plus, Wysokie Obcasy Praca, Ale Historia, Magazyn Słówka
 • Wiadomości z Twojej okolicy (27 serwisów lokalnych m.in. w Warszawie, Trójmieście, Rzeszowie, Szczecinie czy Wrocławiu)
 • Najlepsze magazyny kobiece w Polsce: Wysokieobcasy.pl oraz Wysokie Obcasy Extra
 • “Książki”. Największy magazyn literacki
 • Teksty europejskich partnerów (Die Welt, El Pais, Le Figaro, La Repubblica, Le Soir, Tages-Anzeiger, Tribune de Geneve)
 • Aktualne wydanie Gazety Wyborczej i jej dodatków w formie e-wydania.
 • Możliwość czytania w aplikacji
 • Wybrane przez użytkownika teksty dla znajomych za darmo – 5 wybranych tekstów
 • specjalne zniżki dla prenumeratorów Wyborcza.pl na przesyłki w Glob Kurier (nawet do 80%) rabatu.

Aby aktywować darmową kwartalną prenumeratę dla nauczycieli należy skorzystać z dedykowanego odnośnika poniżej. Następnie należy podać swój adres e-mail lub zalogować się kontem Wyborczej i zaakceptować wszystkie regulaminy. W rzeczywistości prenumeratę może aktywować każdy, wystarczy oświadczenie o członkostwie w Związku Nauczycieli w Polsce.

Bezpłatna prenumerata Gazety Wyborczej

Prenumerata Gazety Wyborczej od Biblioteki [ZAKOŃCZONE]

Grupa Agora przygotowała dla bibliotek i ich użytkowników specjalną ofertę PREMIUM – darmowej prenumeraty cyfrowych serwisów “Wysokich Obcasów” i “Gazety Wyborczej” na kwartał. Wystarczy zarejestrować się na stronie prenumeraty, podając adres mailowy, na który zostanie przyznany dostęp. Prenumerata przyznawana jest na 92 dni czyli na kwartał.Bezpłatna prenumerata Gazety Wyborczej

Prenumerata za 1 PLN na 4 tygodni

Aktualna okazja na zdobycie prenumeraty Gazety Wyborczej i serwisów pobocznych to aktywacja abonamentu na 4 tygodni. Do wyboru są 3 pakiety – podstawowy, premium,klubowy. Pierwsze 2 pakiety kosztują obecnie 1 PLN. Pakiet klubowy to koszt 9 PLN. Aby skorzystać z prenumeraty praktycznie za darmo przez 4 tygodni należy przejść na dedykowany landing page Gazety Wyborczej i aktywować wybrany pakiet. Nie trzeba podawać żadnego kuponu rabatowego.

prenumerata gazeta wyborcza 1 pln

Prenumerata Gazety Wyborczej za 1 PLN

Prenumerata Wyborczej za 1 PLN / tydzień [ZAKOŃCZONE]

Gazeta Wyborcza wystartowała z najnowszą ofertą, w której można obniżyć koszt czytania z 9 PLN na 1 PLN / tydzień. Łączny miesięczny koszt to 4 PLN. Aby aktywować promocyjną subskrypcję trzeba przejść na promocyjny landing page i postępować zgodnie z instrukcjami.

Prenumerata Gazety Wyborczej na 4 tyg. info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

16 Komentarze

 1. Ile dopłacają?

  1. @tomek Tyle co nic. :)

 2. Jestem studentem. Ja i moi znajomi z uczelni nie chcemy tego syfu nawet za darmo.

 3. ciekawa i z aktualnościami gazeta,daje mi dużo informacji bierzacych

 4. ale gdzie trzeba wpisać ten swój adres mailowy żeby uzyskać dostęp do gazety?

  1. @Arek jak przejdziesz na ich landingpage to tam jest odpowiedni formularz.

  2. W jaki sposób sprawdzają czy jest się studentem ww. uczelni?
   Próbowałem znaleźć ten formularz, niestety nigdzie go nie ma.

  3. @Jacek na ten moment promocja została zakończona.

 5. Niestety nie da się tego łączyć. Miałem aktywną subskrypcję od Revoluta i gdy aktywowałem z tego plebicytu, to zamiast mi przedłużyć, to anulowałem cykliczną płatność i koniec cyklu cofnęło o 3 dni. NIE POLECAM ŁĄCZYĆ.

 6. Żadna z tych promocji nie działa.

  1. @Banan ta od Revolut i Supermiasta jest najnowsza.

 7. Wszystko fajnie, gdyby jeszcze ktoś to czytał hahaha :D

 8. Droga Dario i pozostali komentujący,

  czytajcie „Wyborczą”, bo to gazeta dla ludzi inteligentnych.

  A jeśli natkniecie się na tekst, z którym się nie zgadzacie, tym lepiej.
  Po to został nam dany ROZUM, żeby z niego korzystać.

 9. Prenumerata cyfrowa Wyborczej
  Bezpłatny dostęp dla studentów
  do 31 grudnia 2017

  1. Dziękuję. Zaznaczyłem, że już zakończone.

 10. Nawet do podarcia pupy bym tego paszkwilu nie wziął. Tfu

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje