Za darmo

Darmowa prenumerata na 25 dni od Gazeta Prawna

dziennik gazeta prawna - prenumerata za darmo

Gazeta Prawna obchodzi swoje 25 lat i z tej okazji umożliwia zamówienie bezpłatnej prenumeraty swojej gazety.

W ramach subskrypcji można otrzymać przed 25 dni dostęp do archiwalnych wydań Gazety Prawnej od 2002 roku oraz do aktualnych wydań. Darmowy dostęp dotyczy oczywiście wydania cyfrowego Gazety Prawnej.

W ramach prenumeraty gazety otrzymuje się codziennie pełne wydanie Dziennika Gazety Prawnej, na bieżąco ważne informacje z kraju i ze świata 5 dni w tygodniu. Tematyka jest głównie biznesowa i najczęściej artykuły dotyczą zmian w przepisach, nowych regulacji, ekonomii, rozwoju gospodarczego.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

W Gazecie Prawnej można przeczytać o tym, co ważne dla specjalistów w rzetelnych, praktycznych dodatkach w dla specjalistów (do Gazety Prawnej dołączanych jest aż 8 dodatków w tygodniu).

Dodatkowo można skorzystać z pełnego archiwum wydań Dziennika Gazety Prawnej od 2002 roku.

Dostęp do prenumeraty możliwy jest w aplikacji DGP na telefon oraz aplikację na pulpit komputera – INFORORGANIZER (wyświetla się w postaci wąskiego paska na ekranie).

Aby aktywować darmową prenumeratę Gazety Prawnej należy przejść na landing page z okazji 25 lecia gazety i kliknąć przycisk „testuj bezpłatnie”. Następnie powinien otworzyć się formularz, który należy wypełnić sekcję „nowy klient”. Należy podać w nim swoje imię, nazwisko, numer telefonu, hasło i adres e-mail.

Organizator nie podaje do kiedy trwa promocja z bezpłatną prenumeratą DGP.

O Dzienniku Gazeta Prawna

Dziennik Gazeta Prawna to ogólnopolski dziennik prawno-gospodarczy, którego wydawcą jest polska spółka Infor Biznes. Od czerwca 2016 redaktorem naczelnym DGP jest Krzysztof Jedlak. Gazeta składała się z trzech części: białej („Dziennik” – informacje ogólne), żółtej („Gazeta Prawna” – prawo i podatki) oraz łososiowej („Forsal” – wiadomości gospodarcze).

Prenumerata Gazety Prawnej gratis info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo