Darmowe próbki

Darmowa próbka batonu dietetycznego Anny Lewandowskiej w Shape

darmowa próbka w magazynie shape

Z batonami dietetycznymi Anny Lewandowskiej miałem do czynienia przy okazji jednego z Shinyboxów, do którego były dołączone próbki. Baton tego typu nie jest zły. Dość syty i świetnie nadaje się jako uzupełnienie energii po wyczerpującym treningu.

To właśnie jeden z takich batonów sygnowanych nazwiskiem Anny Lewandowskiej można znaleźć w lipcowo-sierpniowym wydaniu magazynu Shape.

darmowa próbka batonu energetycznego anny lewandowskiej

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Shape to wyjątkowy magazyn na polskim rynku wydawniczym, przewodnik i kompendium wiedzy na temat zdrowego stylu życia. Działy poświęcone problematyce fitnessu, kuchni, zdrowia, psyche i urody prowadzone są przez profesjonalistów w tych dziedzinach, a do współpracy zapraszani tylko najlepsi eksperci. Można mieć pewność, że materiały firmowane przez Shape oparte są na rzetelnej wiedzy i doświadczeniu.

W każdym wydaniu znajdą coś dla siebie zaawansowani, jak i ci którzy dopiero wstępują na nową fitnessową drogę życia, zaczynają dbać o formę. Tylko w Shape można znaleźć programy treningowe o zróżnicowanym stopniu trudności układane przez światowej sławy trenerów, a także poćwiczyć z rodzimymi gwiazdami. Do tego prezentacja dysycyplin sportu, porady, fitnessowe nowości oraz sukcesy czytelniczek Shape w walce o figurę, które zawsze najlepiej zachęcają innych do zmian.

anna lewandowska baton energetyczny

Na łamach magazynu publikowane są również autorskie diety opracowane przez dietetyków w oparciu o aktualne badania naukowe. Shape to niezastąpione źródło oryginalnych przepisów light, zawsze uzupełnionych precyzyjną informacją o kaloryczności i wartościach odżywczych dań.

Czasopismo Shape z darmową próbką batonu energetycznego Anny Lewandowskiej kosztuje w kiosku 7,99 PLN.

Darmowa próbka batonu w Shape info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

1 Komentarz

  1. Poproszę o darmową próbkę

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Darmowe próbki