Darmowe próbki

Darmowa próbka deseru Creme Brulee od Debic

darmowe próbki debic

Debic to uznany producent dodatków dla szefów kuchni, restauracji i cukierni. W ramach promowania swoich produktów od czasu do czasu rozdaje darmowe próbki. W aktualnej akcji do zdobycia jedna z takich próbek.

Debic Crème Brûlée to próbka, którą można otrzymać w aktualnej akcji całkowicie za darmo. Próbka dostarczana jest w formie 1 litrowej butelki. Debic Crème Brûlée jest gotową bazą deserową.

Warto wspomnieć, że Crème brûlée, czyli aksamitny waniliowy deser z apetycznie chrupiącą skorupką, należy do ukochanych słodkości Francuzów. Aksamitny, rozpływający się w ustach waniliowy krem, na którym spoczywa chrupiąca skorupka o karmelowym posmaku, a jakiej rozbijanie łyżeczką dostarcza niemalże tyle samo frajdy, co pałaszowanie deseru, nie ma sobie równych.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

darmowa próbka bazy deserowej debic

Aby otrzymać darmową próbkę Debic należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić krótki formularz zamówienia próbki. Należy w nim podać swoje dane adresowe, nazwę firmy, rodzaj stanowiska oraz adres e-mail i telefon. Na podstawie wysłanego formularza Debic prześle na wskazany adres darmową próbkę bazy deserowej.

Uwaga:
próbki rozdawane są tylko dla firm, restauracji, kawiarni i cukierni.

Pula darmowych próbek i czas trwania akcji nie jest znany.

O firmie Debic

Debic jest profesjonalną marką nabiałową dla szefów kuchni, cukierników i pozostałych profesjonalistów z branży gastronomicznej. Jednym z podstawowych elementów kulinarnych arcydzieł jest nabiał, niezbędny składnik sukcesu szefów kuchni i cukierników. Zapewniamy im solidną bazę produktów nabiałowych, którym mogą zaufać. Jako niezawodny partner wspieramy Cię, ułatwiając Ci życie zawodowe w każdy możliwy sposób. Rozumiemy wyzwania związane z używaniem produktów nabiałowych i staramy się, aby nasze produkty były bardzo praktyczne. Poznaj nasze wysokiej jakości produkty nabiałowe, które są stale udoskonalane i optymalizowane pod względem funkcjonalnym.

Darmowa próbka Debic info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Darmowe próbki