Darmowe próbki

Darmowa próbka deseru Creme Brulee od Debic

darmowe próbki debic

DYSKUSJA

Debic to uznany producent dodatków dla szefów kuchni, restauracji i cukierni. W ramach promowania swoich produktów od czasu do czasu rozdaje darmowe próbki. W aktualnej akcji do zdobycia jedna z takich próbek.

Debic Crème Brûlée to próbka, którą można otrzymać w aktualnej akcji całkowicie za darmo. Próbka dostarczana jest w formie 1 litrowej butelki. Debic Crème Brûlée jest gotową bazą deserową.

Warto wspomnieć, że Crème brûlée, czyli aksamitny waniliowy deser z apetycznie chrupiącą skorupką, należy do ukochanych słodkości Francuzów. Aksamitny, rozpływający się w ustach waniliowy krem, na którym spoczywa chrupiąca skorupka o karmelowym posmaku, a jakiej rozbijanie łyżeczką dostarcza niemalże tyle samo frajdy, co pałaszowanie deseru, nie ma sobie równych.

darmowa próbka bazy deserowej debic

Aby otrzymać darmową próbkę Debic należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić krótki formularz zamówienia próbki. Należy w nim podać swoje dane adresowe, nazwę firmy, rodzaj stanowiska oraz adres e-mail i telefon. Na podstawie wysłanego formularza Debic prześle na wskazany adres darmową próbkę bazy deserowej.

Uwaga:
próbki rozdawane są tylko dla firm, restauracji, kawiarni i cukierni.

Pula darmowych próbek i czas trwania akcji nie jest znany.

O firmie Debic

Debic jest profesjonalną marką nabiałową dla szefów kuchni, cukierników i pozostałych profesjonalistów z branży gastronomicznej. Jednym z podstawowych elementów kulinarnych arcydzieł jest nabiał, niezbędny składnik sukcesu szefów kuchni i cukierników. Zapewniamy im solidną bazę produktów nabiałowych, którym mogą zaufać. Jako niezawodny partner wspieramy Cię, ułatwiając Ci życie zawodowe w każdy możliwy sposób. Rozumiemy wyzwania związane z używaniem produktów nabiałowych i staramy się, aby nasze produkty były bardzo praktyczne. Poznaj nasze wysokiej jakości produkty nabiałowe, które są stale udoskonalane i optymalizowane pod względem funkcjonalnym.

Darmowa próbka Debic info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki