Darmowe próbki

Darmowa próbka filtra prywatyzującego do ochrony danych od 3M

Darmowa próbka maski 3m

W dobie cyfryzacji każdy z nas jest szczególnie narażony na kradzież danych. Także taką polegającą na przeczytaniu lub zaobserwowaniu tego co w danej chwili robimy. Dodatkowo oliwy do ognia dolewa wchodzące rozporządzenie ochrony danych osobowych RODO. Z pomocą przychodzi firma 3M, która jest producentem filtrów prywatyzujących do ochrony danych. Trwa ich promocja z darmowymi próbkami.

Wzrokowa kradzież danych to Snooping. Może oznaczać dla nich ogromne straty finansowe i utratę reputacji. Nie bez powodu ochrona przed kradzieżą wzrokową z zastosowaniem filtrów prywatyzujących jest praktyką powszechną na Zachodzie. Szczególnie dotyczy to korporacji, organizacji rządowych, instytucji finansowych oraz jednostek ochrony zdrowia.

Zastosowanie takiego gadżetu, którego bezpłatną próbkę można zamówić na specjalnej stronie gwarantuje skuteczną ochronę prywatności poprzez zaciemnienie ekranu po obu stronach 60-stopniowego kąta widzenia. Jednocześnie taki filtr pomaga redukować odblaski, dzięki czemu użytkownik widzi na ekranie obraz o nieskazitelnej wyrazistości.

darmowe-probki-bebilon

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

  • Wyższy stopień ochrony prywatności danych w porównaniu do czarnych filtrów prywatyzujących
  • Idealny do ekranów o wysokiej rozdzielczości
  • Wysoka wyrazistość wyświetlanych danych
  • Redukuje 35% światła niebieskiego wyświetlacza

Dodatkowo istnieje możliwość odwracania filtra na stronę w złotym kolorze lub na stronę w błyszczącym czarnym kolorze. Cały filtr natomiast został zaprojektowany przy użyciu zaawansowanej technologii mikrożaluzji zapewniającej doskonały obraz o wysokiej rozdzielczości.

Matowa powierzchnia filtra-gadżetu redukuje odbicia i ślady palców. Zapewnia także łatwy montaż, demontaż i czyszczenie. Dodatkowa warstwa ochronna zabezpiecza ekran przed codziennymi zarysowaniami i kurzem. Przy okazji taki filtr prywatyzujący ogranicza emisję światła niebieskiego z ekranu o 35%.

Jeśli chcecie poznać zalety filtrów prywatyzujących istnieje możliwość zamówienia gratisowej próbki wspomnianego produktu marki 3M. Aby zamówić próbkę za darmo należy w specjalnym formularzu podać swoje dane adresowe, imię i nazwisko, telefon, adres e-mail oraz nazwę firmy, do której ma być przesłana próbka. Sama próbka filtra oraz wysyłka są całkowicie darmowe. Całość pokrywa firma 3M.

Uwaga: Oferta przeznaczona jest wyłącznie dla firm. Zamówienia próbek od osób indywidualnych nie są realizowane.

O marce 3M

3M Company jest jedną z największych na świecie firm, która pracuje nad praktycznym wykorzystaniem nauki w różnych obszarach w celu poprawy jakości życia. 3M osiąga przychody w wysokości 32 mld USD, zatrudnia ponad 90,000 pracowników i świadczy usługi dla konsumentów z ponad 200 krajów.

Próbka filtra prywatyzującego 3M info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Było już. Nie warto zamawiać. Probki mają 4×3 cm

  2. Ebi, To ma być do testów a nie darmowa folia na lapka/monitor ;)

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki