Darmowe próbki

Darmowa próbka folii do oklejania samochodu od 3M

Darmowa próbka maski 3m

DYSKUSJA

3M ponownie rozdaje próbki za darmo. Tym razem 3M przygotowało próbki folii do oklejania i zmiany koloru samochodu. Jeśli działaś w branży detailingu, motoryzacyjnej lub po prostu chcesz okleić swój firmowy samochód to ta akcja może przypaść ci do gustu.

Próbka folii, która można otrzymać od 3M to folia 3M Wrap Film 2080. Folie tego typu wyposażone są w unikalną technologię 3M Controltac oraz Comply umożliwiającą aplikację na dużych powierzchniach z łatwością repozycjonowania. Klej kanalikowy pozwala na aplikację bez powstawania bąbli czy pęcherzyków powietrza. Folia w szerokości 152 cm umożliwia aplikację prawie każdej części samochodu bez łączeń.

W serii 3M 2080 wszystkie błyszczące kolory posiadają warstwę przeźroczystą ochronną opatentowaną przez producenta 3M. Warstwa ochronna zapobiega zarysowaniu oraz redukuje odciski na powierzchni.

Folie posiadają klej akrylowy, repozycjonowalny, czuły na nacisk w kolorze szarym oraz przeźroczystym w zależności od koloru folii. Kolor szary kleju może być ciemniejszy bądź jaśniejszy w zależności od koloru folii.

Folia 3M Wrap Film 2080 występuje w ponad 140 kolorach. Można ją użyć przede wszystkim do zmiany koloru samochodu.

darmowa próbka folii 3M Wrap Film 2080

Aby zamówić darmową próbkę folii należy przejść na dedykowany landing page 3M, gdzie znajduje się formularz zamówienia sampli. Formularz wymaga podania podstawowych danych do wysyłki próbki jak imię, nazwisko, nazwa firmy, adres e-mail, telefon służbowy, rodzaj wykonywanej profesji. Należy także zaznaczyć wszystkie niezbędne zgody.

Po weryfikacji próbka folii 3M zostanie dostarczona na wskazany adres w celu przetestowania jej i sprawdzenia.

Uwaga: Oferta przeznaczona jest wyłącznie dla firm. Zamówienia próbek od osób indywidualnych nie są realizowane.

O marce 3M

3M Company jest jedną z największych na świecie firm, która pracuje nad praktycznym wykorzystaniem nauki w różnych obszarach w celu poprawy jakości życia. 3M osiąga przychody w wysokości 32 mld USD, zatrudnia ponad 90,000 pracowników i świadczy usługi dla konsumentów z ponad 200 krajów.

Promocja kończy się w niedziela 3 listopada, 2024 .

Darmowa próbka folii 3M info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki