Darmowe próbki

Darmowa próbka fugi CE60 od Ceresit

darmowa fuga od ceresit

DYSKUSJA

Budujesz? Remontujesz? Wykańczasz? Zajmujesz się tymi czynnościami zawodowo? Istnieje możliwość zamówienia próbek materiałów budowlanych marki Ceresit.

W ramach najnowszej akcji promocyjnej Ceresit, można zamówić darmową próbkę fugi Ceresit CE60. Jest to gotowa do użycia, jednoskładnikowa, polimerowa fuga o szerokości do 6mm. Według producenta fuga ma kilka zalet i ciekawych właściwości – nie zawiera cementu i nie wymaga mieszania z wodą. Nie występują problemy z przebarwieniami, wykwitami i spękaniami wynikającymi z wiązania cementu. Fuga Ceresit CE60 służy do spoinowania każdego rodzaju okładzin ceramicznych takich jak: glazura, terakota, gres, spieki kwarcowe, klinkier, kamionka porcelanowa, mozaika szklana oraz ceramiczna, okładzin z kamienia naturalnego (niewrażliwego na przebarwienia), do cienkich laminowanych płyt kamionkowych, do spoinowania każdej wielkości płytek – od mozaiki po mega formaty wewnątrz pomieszczeń, na powierzchnie pionowe i poziome, na podłoża odkształcalne i krytyczne, na podłoża narażone na wibracje, na ogrzewania podłogowe i ścienne, na powierzchnie wymagające elastyczności np. płyty wiórowe, gipsowo-kartonowe.

Darmowe próbki fug Ceresit CE60 można zamawiać do 31 marca 2024 r. Wartość próbki to ok. 80 PLN.

Podczas procesu zamawiania fugi można wybierać spośród 2 odcieni kolorystycznych:

  • Fuga Ceresit CE60 grafit
  • Fuga Ceresit CE60 antracyt

Aby zamówić darmową próbkę fugi Ceresit należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz zamówienia. Należy w nim wybrać interesujący nas kolor fugi oraz podać niezbędne dane do wysyłki – adres, imię i nazwisko, nazwę firmy, telefon, adres e-mail. Po weryfikacji zgłoszenia darmowa próbka Ceresit zostanie wysłana na wskazany w formularzu adres.

Pula darmowych próbek to 2545 sztuk.

Wszelkie koszty wysyłki i samych próbek ponosi organizator akcji.

O firmie Ceresit

Ceresit to marka o najdłuższej tradycji w klejowej ofercie firmy Henkel. Istnieje na rynku od 1905 roku. Jest jedną z najbardziej znanych i najwyżej ocenianych marek chemii budowlanej na świecie. Dziś Ceresit postrzegany jest jako ekspert w dziedzinie układania płytek, izolacji i uszczelniania a nasze profesjonalne systemy wykorzystywane są przez fachowców z branży budowlanej w ponad 60 krajach na świecie.

O akcji poinformował nas Łukasz. Dziękujemy!

Próbki Ceresit za darmo info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Akcja zakończona…

    1. Próbki ponownie wróciły

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki