Darmowe próbki

Darmowa próbka kleju mocarnego od Tytan

darmowe gadżety od tytan

DYSKUSJA

Tytan regularnie rozdaje próbki. Jakiś czas temu informowaliśmy Was o darmowych próbkach pianki montażowej Tytan. Tym razem jest szansa na otrzymanie kleju mocarnego tego producenta.

Próbka produktu, którą można zdobyć gratis to klej oraz uszczelniacz Tytan Mocarny. Pierwszy produkt to najnowszej generacji klej montażowy do wszystkich typowych zastosowań wewnątrz i na zewnątrz budynków. Produkt został opracowany na bazie technologii polimerów hybrydowych i może być z powodzeniem stosowany do szerokiej gamy materiałów i powierzchni. Zapewnia ekstremalnie trwałe mocowanie klejonych elementów. Jest to produkt, który charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na działanie czynników atmosferycznych.

Pozwala na wysoki komfort pracy ze względu na brak drażniącego zapachu, łatwość aplikacji, wszechstronność, siłę, szybkość, elastyczność i brak skurczu. Utwardza się pod wpływem wilgoci, można go stosować na wilgotnych podłożach. Nie zawiera rozpuszczalników, izocyjanianów ani silikonów.

Tytan klej mocarny może być stosowany do łączenia takich materiałów jak drewno, metal, ceramika, szkło, tworzywa sztuczne oraz wiele innych. Jego zaletą jest również szybkość działania – już po kilku minutach po nałożeniu kleju łączone elementy zaczynają trzymać się razem, a po około 24 godzinach klej osiąga swoją pełną wytrzymałość.

Aby zamówić próbki kleju i uszczelniacza Tytan należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz zamówienia. Należy podać w formularzu swoje imię i nazwisko, adres e-mail, telefon, NIP oraz dane adresowe. Na podstawie formularza Tytan prześle 2 próbki swoich produktów na wskazany adres. Wysyłka próbek nastąpić powinna w ciągu 3-4 tygodni. Próbka jest pojemności 290 ml.

Akcja trwa do 10 marca 2023 r. Pula próbek nie jest określona w regulaminie.

Uwaga: akcja przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla firm z branży budowlanej.

O produktach Tytan

Marka Tytan należy do Grypy Selena. Portfolio produktów to rodzina produktów specjalistycznych dla budownictwa. A są nimi taśmy, folie, membrany, kotwy chemiczne, zaprawy murarskie, kleje, systemy ociepleń, pianki czy farby.

Darmowe próbki Tytan info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki