Darmowe próbki

Darmowa próbka koenzymu Q10 od Pharma Nord

darmowe suplementy diety pharma nord

Ostatnio w kwestii próbek uaktywniła się firma Pharma Nord. Tym razem można za ich pośrednictwem otrzymać darmową próbkę Bio-Quinon Active Q10 30 mg.

Czym właściwie jest koenzym Q10, który można zamówić za darmo od Pharma Nord? Otóż został wykorzystany w międzynarodowych badaniach naukowych i znany jest także jako ubichinonem. Jest to przede wszystkim niezbędna do funkcjonowania każdej naszej komórki substancja. Koenzym Q10 bierze udział w procesie wytwarzania energii w komórkach, poprawia ich dotlenienie, chroni przed niszczącym wpływem wolnych rodników. Jego niedobór można w łatwy sposób uzupełnić jedząc m.in. ryby, szpinak i brokuły lub spożywając odpowiedni suplement diety.

Próbki suplementu diety Bio-Quinon Active Q10, które można zamówić to czysty koenzym Q10 w postaci ubiqinonu identyczny jak ten produkowany przez ludzki organizm. Jest produktem rekomendowanym przez Międzynarodowe Stowarzyszenie koenzymu Q10 ICQA i zwiera witaminę C, która przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego i redukuje uczucie zmęczenia i znużenia.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Aby zamówić darmową próbkę koenzymu Q10 wystarczy wykonać 3 proste kroki:

1. Udostępnić post na swojej facebookowej tablicy,
2. Wejść na stronę i zapisać się na bezpłatny newsletter o Zdrowiu i Aktualnościach,
3. Wysłać na adres e-mail info@pharmanord.pl wiadomość ze swoimi danymi adresowymi. Tytuł maila powinien brzmieć „Q10”.

Wszystkich dostępnych próbek jest 300 sztuk. Każdy zestaw składa się z 10 kapsułek z suplementem diety Bio-Quinon Active Q10. Próbki zostaną oczywiście dostarczone pocztą bezpłatnie.

O firmie Pharma Nord

Pharma Nord powstałą w 1982 roku i jest jednym z czołowych europejskich producentów suplementów diety i medycyny naturalnej. Firma cały czas się rozwija, produkuje i sprzedaje suplementy diety, preparaty ziołowe i leki o sprawdzonym naukowo działaniu, optymalnej biodostępności, a co najważniejsze bezpieczne w stosowaniu.

Zamów próbki koenzymu Q10 info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

7 Komentarze

  1. Chciała bym przetestować to ponieważ długo na to czekałam
    .Mam nadzieję że mi się uda :)

  2. Jest to coś co bardzo lubi moja skura

  3. Jesteś pewny, że adres e-mail jest poprawny? Gdy wysyłałam na ninfo@pharmanord.pl to e-mail wrócił do mnie a jak wysłałam pod info@pharmanord.pl to wysłał się. :)

    1. @Kasia chodzi o info@

    2. Poprawione. Dzięki za cynk.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Darmowe próbki