Darmowe próbki

Darmowa próbka maseczki Orientana od Viva [dodatki do gazet]

dodatki do czasopisma viva gratis

DYSKUSJA

W magazynie Viva po raz kolejny próbki. Tym razem można wewnątrz znaleźć próbkę maseczki marki Orientana.

Bio Maska-Esencja marki Orientana do twarzy, której próbka jest dodatkiem do czasopisma Viva jest naturalną, żelową esencją o intensywnym działaniu nawilżającym i odżywczym i odmładzającym. Jest ważną częścią azjatyckiego rytuału piękności. Posiada specjalną formułę, która jest żelowa. Jest to nowatorskie wykorzystanie azjatyckiej rośliny KONJAC, która pod postacią żelu bardzo dobrze nawilża skórę i ułatwia wprowadzanie w głąb skóry substancji aktywnych. Żeńszeń koreański działa przeciwzmarszczkowo, przeciwstarzeniowo, pobudza odnowę skóry i regeneruje ją. Naturalna esencja do twarzy najlepiej zadziała stosowana na noc, kiedy skóra intensywnie się regeneruję i zachodzi najwięcej podziałów komórkowych oraz procesów naprawczych. Bio Maska-Esencja ma naturalny skład – ponad 98,7% składników naturalnych.

Orientana Bio Maska-Esencja kosztuje w drogerii ok. 50 PLN.

Próbka maski Orientana znajduje się w numerze 17/2020 Viva na wrzesień 2020. Cena czasopisma z dodatkiem to 9,99 PLN.

Magazyn Viva to luksusowy dwutygodnik, który nie tylko na bieżąco śledzi, co dzieje się w świecie polityki, kultury i showbiznesu, lecz zagląda również za kulisy wszystkich wydarzeń. Pisząc o artystach, politykach, ludziach sukcesu, opowiada także o ich życiu prywatnym, namiętnościach, pasjach i życiowych doświadczeniach. VIVA! to także niezwykłe sesje zdjęciowe, których efektem jest mnóstwo prestiżowych nagród. Od 2002 roku magazyn Viva! prowadzi plebiscyt najpiękniejszych Polaków ” Viva! Najpiękniejsi ” . Dwutygodnik “VIVA!” jest również organizatorem konkursu fotograficznego VIVA! Photo Awards.

W aktualnym wydaniu Vivy: Małżeński bilans księżniczki Wiktorii i Daniela Westlinga. Czas zmian w programie TVP2 „Pytanie na śniadanie”! Niezwykła sesja, niezwykłe historie, nowi prowadzący: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Odeszła wielka artystka Ewa Demarczyk. Nie uznawała kompromisów, ani w życiu, ani w sztuce. Dlaczego Katarzyna Cerekwicka… pojawia się i znika? EXTRA „Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd” – amisze.

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

7 Komentarze

  1. Do gazety dołączony jest pełnowartościowy produkt, a nie próbka :)

    1. Tym bardziej się opłaca.

  2. kurde zainteresowana jestemm

  3. Normalnie musze to mieć. Tak bardzo lubię kosmetyki od Viva a teraz mam szanse je dostać.

  4. poproszę krem

  5. Poproszę krem

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki