Darmowe próbki

Darmowa próbka mleka modyfikowanego od Nena Baby

darmowa próbka mleka modyfikowanego dla dzieci od nena baby

DYSKUSJA

Skorzystaj z najnowszej okazji marki Nena Baby i kup dla swojego dziecka mleko modyfikowane za 1 PLN.

Mleko modyfikowane Nena Baby, które można dostać praktycznie za darmo to produkt stworzony specjalnie dla najmłodszych dzieci, które nie są karmione piersią. Formuła mleka została opracowana z myślą o jak najlepszym dopasowaniu do potrzeb organizmu dziecka w pierwszych miesiącach jego życia. Mleko Nena Baby zawiera niezbędne składniki odżywcze, w tym białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy i minerały, które wspomagają prawidłowy rozwój i wzrost dziecka. Mleko jest łatwe do przygotowania, a dzięki swojej formule zapewnia właściwą strawność i trawienie. Mleko Nena Baby nie zawiera żadnych sztucznych barwników ani konserwantów.

Na stronie Nena Baby przeczytać można „W NenaBaby nie uznajemy kompromisów! Składniki naszego mleka pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców z Unii Europejskiej. Regularne kontrole na każdym etapie produkcji gwarantują bezpieczeństwo i najwyższą jakość dostępną na polskim rynku. Nasze mleko spełnia wszystkie najbardziej restrykcyjne normy żywieniowe dla dzieci.”

Darmową próbkę mleka dla dzieci Nena Baby można zamówić w 2 wariantach:

  • Nena Baby po 6 miesiącu życia
  • Nena Baby po 1 roku życia

Nena Baby na swojej stronie wspomina o darmowych próbkach, ale w rzeczywistości próbka to pełnowartościowa puszka mleka modyfikowanego, które można zakupić w sklepie / aptece o gramaturze 400g. Standardowa cena takiej puszki to ok. 45 PLN.

W celu zamówienia darmowej próbki mleka Nena Baby należy przejść na dedykowaną stronę promocji – klubu Nena Baby i wybrać odpowiedni wariant mleka modyfikowanego dla dziecka. Następnie należy postępować zgodnie z poleceniami i wypełnić formularz zamówienia próbki. Próbka dostarczana jest przesyłką kurierską. Sama próbka jest darmowa (1 PLN), ale należy opłacić koszt przesyłki kurierskiej. Koszt ten wynosi 12 PLN.

O Nena Baby

Nena Baby to polska marka oferująca produkty dla najmłodszych dzieci. Firma powstała z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości produktów, które spełniają potrzeby i oczekiwania rodziców oraz ich dzieci. W ofercie firmy znajdują się różne produkty dla niemowląt i małych dzieci, takie jak mleko modyfikowane, kaszki, herbatki oraz produkty pielęgnacyjne

Darmowa próbka mleka Nena Baby info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki