Darmowe próbki

Darmowa próbka musu dla dziecka od Bobovita

Darmowe próbki Bobovita

DYSKUSJA

Bobovita zmieniła rodzaj produktów, które przekazuje rodzicom dla ich dzieci, którzy dołączą do ich klubu. Tym razem zamiast kaszki liczyć można na próbkę owocowego musu.

Musy owocowe w tubkach Bobovita według producenta to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Owoce w tubkach BoboVita pochodzą wyłącznie ze starannie wybranych, kontrolowanych pól i sadów, a wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy jakościowe żywności dla najmłodszych. Obietnica Bobovita wobec ich produktów to chociażby dbanie o to, by w tubkach BoboVita nie znalazły się zbędne substancje takie jak konserwanty, barwniki, wzmacniacze smaku, produkty z GMO czy dodatki w postaci cukru.

darmowy zestaw powitalny z próbkami bobovita dla dziecka

Oprócz próbki musu owocowego dla dziecka Bobovita, dostarczana jest za darmo książeczka z poradami dotyczącymi rozszerzenia diety u dzieci.

Za dołączenie do klubu Bobovita otrzymuje się następujące prezenty:

  • poradnik o rozszerzaniu diety
  • darmową próbkę Bobovita owocowy mus

Uwaga: podczas rejestracji należy podać informację, że dziecko jest w wieku do 8 miesięcy. Dla każdego zarejestrowanego użytkownika, którego dziecko jest w wieku do 8 mcy włącznie istnieje możliwość zamówienia zestawu prezentowego w skład, którego wchodzi: poradnik o rozszerzaniu diety i owocowy mus niespodzianka.

Zestawy / darmowe wyprawki z poprzednich akcji:

próbki dla dzieci bobovita słoiczek z jedzeniem dla dziecka bobovita paczka powitalna dla dziecka od bobovita darmowe kaszki bobovita

darmowe próbki musów owocowych dla dzieci

Próbka z darmowym musem Bobovita jest wysyłana w ciągu 45 dni od momentu ukończenia 4 miesięcy przez dziecko, jednak nie wcześniej niż 30 dni po rejestracji w serwisie (dziecko nie może być też starsze niż 8 miesięcy). Każdy użytkownik może otrzymać zestaw prezentowy z próbkami tylko raz. Smak musu będzie wybierany losowo spośród dostępnych smaków.

Jak odebrać darmową próbkę Bobovita?

Aby otrzymać darmową próbkę wraz z poradnikiem o rozszerzaniu diety u dziecka należy zapisać się do klubu Bobovita. W formularzu należy podać datę urodzenia dziecka lub przyszłą datę porodu, adres e-mail. Następnie aby otrzymać próbkę należy także podać swoje dane adresowe, na które zostanie wysłana paczka.

  1. Zarejestruj się w Klubie Bobovita.
  2. Określ Wiek dziecka (minimum 4 miesiące, maksymalnie 8 miesięcy). Wypełnij wszystkie pola w formularzu.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody.
  4. Czekaj na paczkę z próbką.

Udział w akcji i uczestnictwo w klubie Bobovita jest całkowicie darmowe. Darmowe próbki / darmowa wyprawka wysyłana jest za darmo.

O Bobovita

Bobovita to marka, która specjalizuje się w sprzedaży gotowych posiłków dla dzieci. Jest marką produkowaną przez koncern Nutricia, który działa już ponad 100 lat. Bobovita przestrzega wszelkich rygorystycznych zasad krajowych jak i międzynarodowych dotyczących tworzenia posiłków dla najmłodszych. Składniki ich produktów pochodzą z ekologicznych i w pełni kontrolowanych upraw i hodowli. Bobovita dostosowuje swoje produkty do aktualnego schematu żywienia i daje rodzicom możliwość wyboru produktów z szerokiej gamy: kaszek, obiadków, deserków czy soków. Produkty te nie są dodatkowo dosładzane ani dosalane, co jest ich niewątpliwym atutem, a dzięki temu niemowlaki i małe dzieci poznają smaki warzyw czy owoców wyłącznie naturalne, bez czegokolwiek co mogłoby choć troszkę zmienić ich smak. Receptury wszystkich produktów opracowywane są przez ekspertów w dziedzinie żywienia, z uwzględnieniem zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia i Komisji Żywieniowej Unii Europejskie.

Darmowe próbki musu Bobovita info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. proszę o wysłanie próbki

    1. @Sylwia musisz się zarejestrować na stronie.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki