Darmowe próbkiZa darmo

Darmowa próbka pianki montażowej od Tytan

darmowe gadżety od tytan

DYSKUSJA

Jakiś czas temu został zakończony program lojalnościowy Mistrzowie Tytana, w którym można było odebrać darmowe gadżety. Informowaliśmy o tym w oddzielnym wpisie. Obecnie można zamawiać darmowe próbki pianki montażowej marki Tytan.

W ramach najnowszej edycji akcji można otrzymać darmową próbkę pianki Tytan Professional LOW-EX GREEN. Jest to wysokowydajna, niskoprężna piana pistoletowa, której unikalna receptura oparta jest częściowo o surowce pochodzące ze źródeł w 100% odnawialnych. Piana pistoletowa Tytan Professional LOW-EX GREEN utwardza się pod wpływem wilgoci, rekomendowana do szerokiej gamy zastosowań w budownictwie: montowanie, uszczelnianie, wypełnianie, izolowanie. Po utwardzeniu pianę można ciąć, piaskować, gipsować lub malować. Jest odporna na pleśnie i grzyby oraz na działanie wysokich i niskich temperatur (od -60°C do +100°C). Wysokiej jakości piana montażowa Tytan Professional LOW-EX GREEN jest produkowana zgodnie z normą ISO 9001.

Pianka Tytan o pojemności 750 ml kosztuje w sklepie budowlanym ok 36 PLN. Promocja trwa do wyczerpania zapasów próbek lub 31 grudnia 2022 r. Organizator nie podaje ile ich jest w puli.

Zdobycze z poprzednich akcji od Tytan:

pianka montażowa tytan

piano klej od tytan za darmo

Uwaga: akcja przeznaczona jest dla profesjonalistów z branży budowlanej np. stolarzy, firm budowlanych i instalatorskich.

Aby wziąć udział w akcji i odebrać darmową próbkę pianki / kleju Tytan należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz zamówienia bezpłatnej próbki. Należy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, adres oraz NIP firmy. Po weryfikacji zgłoszenia zostanie wysłana paczka z darmową próbką pianki montażowej Tytan. Próbka jest całkowicie bezpłatna, koszty dostawy pokrywa organizator.

O produktach Tytan

Marka Tytan należy do Grypy Selena. Portfolio produktów to rodzina produktów specjalistycznych dla budownictwa. A są nimi taśmy, folie, membrany, kotwy chemiczne, zaprawy murarskie, kleje, systemy ociepleń, pianki czy farby.

Darmowa pianka montażowa Tytan info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. Brawl stars i Makrft

  2. Prowadzę remont i chciałbym to wypróbować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki