Darmowe próbki

Darmowa próbka pieluchomajtek MoliCare

darmowe próbki produktów chlonnych od molicare

Niedawno informowaliśmy o akcji z próbkami Seni i Inteno. Tym razem kolejna okazja na zdobycie darmowych próbek produktów chłonnych MoliCare.

MoliCare to marka kosmetyków i wyrobów medycznych dla osób z problemem nietrzymania moczu. W ofercie marki znaleźć można produkty w postaci wkładów chłonnych oraz preparatów pielęgnacyjnych – kremów, olejków, żeli, pianek i innych. MoliCare wytwarza wyroby medyczne dla osób z problemem inkontynencji oraz opiekunów ludzi chorych i niepełnosprawnych. Dostarcza produkty chłonne i kosmetyki pielęgnacyjne, które mają pomóc w utrzymaniu odpowiedniego poziomu higieny osobistej.

Akcja z darmowymi próbkami MoliCare adresowana jest do osób związanych ze schorzeniem nietrzymania moczu, poszukujących rozwiązań lepiej dopasowanych do swoich potrzeb. Aby otrzymać darmowe próbki MoliCare należy wypełnić formularz zamówienia próbek. Należy w nim podać imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail. Można także w formularzu podać dodatkową wiadomość – jakie dokładnie próbki nas interesują.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Warunkiem otrzymania próbek jest wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką. W ciągu 48 godzin może skontaktować się Konsultant Medyczny w celu potwierdzenia informacji i uszczegółowienia potrzeb.

Jeden pakiet próbek MoliCare można zamówić raz na 12 miesięcy. Próbki są wysyłane całkowicie za darmo. Wszelkie koszty pokrywa organizator akcji.

Darmowe próbki MoliCare info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

3 Komentarze

  1. Chciała bym bardzo wypróbować u was produkty

  2. Chciałabym wypróbować wasz produkt. Oraz dowiedzieć się gdzie można kupić?

  3. Wkładkii na nie trzymanie moczu.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Darmowe próbki