Darmowe próbki

Darmowa próbka podpasek Femina

promocje w drogeriach hebe

DYSKUSJA

Wystartowała akcja, w której 10 000 kobiet i ich przyjaciółek może otrzymać darmowe próbki podpasek Femina.

Podpaski Femina to unikalny produkt, który można zakupić wyłącznie w sklepach sieci Biedronka lub Hebe. W zależności od wariantu (night lub everyday) można zakupić w opakowania odpowiednio 10 szt lub 16 szt w cenie ok. 4 PLN

Akcja trwa do 7 listopada 2018 r. Aby w niej wziąć udział należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz zamówienia próbki. Należy w nim podać swoje dane adresowe: imię, nazwisko , adres zamieszkania, numer telefonu i adres e-mail. Warunkiem koniecznym jest także podanie adresu e-mail przyjaciółki, której zostanie wysłana wiadomość e-mail z linkiem do akceptacji wspólnego udziału w akcji promocyjnej. Po zaakceptowaniu zaproszenia po 9 listopada 2018 będzie trzeba przesłać wspólne zdjęcie obrazujące hasło „stawiamy na kobiety” z uzasadnieniem interpretacji tego hasła.

Pula zestawów promocyjnych z darmowymi próbkami podpasek Femina to 10 000 sztuk. Zestaw zostanie dostarczony całkowicie za darmo na koszt organizatora akcji samplingowej.

Darmowe podpaski Femina info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Dzisiaj dostałam maila
    Stawiamy na Kobiety – w najbliższych dniach otrzymasz przesyłkę kurierską!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki