Darmowe próbki

Darmowa próbka serum i kremu Renergie od Lancome

darmowa próbka kosmetyków Lancome

DYSKUSJA

Lancome rozdaje darmowe próbki. To kolejna akcja Lancome, o której Was informujemy. Tym razem do zdobycia nie próbki perfum, a próbki serum i kremu.

Serum i krem Lancome Renergie to nowości na rynku. Dzięki udziałowi w akcji i możliwości zamówienia próbek otrzymuje się możliwość przetestowania za darmo najnowszego wypustu Lancome.

Samo serum Lancome, którego próbki można zamówić za darmo to przeciwzmarszczkowe serum do twarzy zainspirowane naukami o regeneracji skóry. Innowacyjna formuła kosmetyku łączy w sobie trzy aktywne składniki: kwas hialuronowy, C+Niacynamid oraz kwas ferulowy. Dzięki temu regularna aplikacja znacząco poprawia stan cery, która każdego dnia staje się coraz gładsza, jędrniejsza i bardziej jednolita.

darmowa próbka serum lancome renergie free samples

Z kolei krem Lancome Rénergie H.P.N. 300-Peptide to rewolucja na rynku kremów. Krem zawiera 300 rodzajów peptydów z kwasem hialuronowym i niacynamidem. Wszystko zawarte w wysokowydajnym kremie przeciwstarzeniowym, aby regenerować skórę tak szybko, jak młodsza skóra.

darmowa próbka kremu lancome renergie free samples

Pula darmowych próbek Lancome nie jest znana. Organizator po ich wyczerpaniu zablokuje formularz i możliwość jego wysyłki. W ramach akcji samplingowej otrzymuje się 2 próbki:

  • próbka kremu Lancome Renergie
  • próbka serum Lancome Renergie H.P.N. 300-Peptide

Próbki są wysyłane pocztą całkowicie za darmo. Odbiorca nie pokrywa żadnych kosztów za próbki i wysyłkę. Robi to organizator akcji samplingowej. Akcja trwa do wyczerpania zapasów.

Aby wziąć udział w akcji należy przejść na dedykowaną stronę w serwisie Notino i wypełnić formularz zamówienia próbki Lancome. Należy podać w nim swoje podstawowe dane adresowe jak imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail na który będzie wysłane potwierdzenie, telefon. Należy również zaznaczyć wszystkie zgody. Na tej podstawie Lancome przekaże na wskazany adres zamieszkania przesyłkę z darmowymi próbkami kosmetyków.

O firmie Lancome

Firma Lancome powstała w 1935 roku kiedy jej założyciel Armand Petitjean zwiedzał zamek Lancome. Pierwsze 5 perfum przedsiębiorstwa Lancôme zostało wypuszczone na rynek w 1935 roku podczas Wystawy Światowej w Brukseli. Były to: Tendre Nuit, Bocages, Conquete, Kypre i Tropiques. Obecnie Lancome należy do koncernu L’Oreal i oprócz tworzenia nowych perfum, łączy badania z nauką, co umożliwia firmie niwelowanie granic wyznaczanych przez technologię. Lancome posiada niepowtarzalną wiedzę o skórze, mechanizmach jej działania oraz jej specyficznych potrzebach. W swoim asortymencie kosmetyków posiada między innymi kremy do twarzy, perfumy, tusze do rzęs i podkłady.

Darmowe próbki Lancome info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
2
Kocham
2
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Czy są jeszcze dostępne te próbki? Pytam, ponieważ po wejściu w link nie ma żadnego formularza.Jest tylko strona Notino i ich produkty.Po wejściu w link gdzie należy tego szukać, ponieważ na stronie nie ma żadnej informacji, że akcja promocyjna została zakończona?

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki