Darmowe próbki

Darmowa próbka Steico Flex

darmowe próbki od steico

Budujesz? Remontujesz? Termomodernizujesz? Szukasz materiałów budowlanych najwyższej jakości – firma Steico pozwala na zamówienie darmowej próbki swoich materiałów budowlanych do termizolacji budynków.

Steico Flex to sprężyste maty termoizolacyjne z naturalnych włókien drzewnych do wypełniania pustek budowlanych i termoizolacji budynków. To sprężyste, ekologiczne maty termoizolacyjne z naturalnych włókien drzewnych. Według producenta zapewniają doskonałą ochronę przed utratą ciepła w zimie oraz przed upałami w lecie. To także trwała ochrona konstrukcji budynku dzięki dużej otwartości dyfuzyjnej. Producent zapewnia, że maty Steico Flex produkowane są ze świeżego drewna iglastego i zapewniają długotrwała ochrona środowiska poprzez akumulację CO2. Zapewniają perfekcyjne dopasowanie do sąsiadujących elementów budowlanych (np. krokwi), a dzięki swoim unikatowym właściwością pozwalają na sprawną regulację zdrowego mikroklimatu wewnątrz budynku.

darmowa próbka steico flex

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

W ramach akcji można zamówić darmową próbkę maty termoizolacyjnej Steico Flex 036. Aby otrzymać darmową próbkę należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz zamówienia. Należy w nim podać swoje dane adresowe, e-mail oraz telefon. Można również napisać krótką wiadomość. Należy również zaznaczyć checkbox „Proszę o przesłanie mi bezpłatnej próbki STEICOflex 036”. Próbka Steico flex zostani dostarczona w ciągu 7-14 dni.

darmowe gadżety wyprawka dla dziecka Bebiko

O firmie Steico

Steico to światowy lider w produkcji materiałów termoizolacyjnych z włókien drzewnych opracowuje, produkuje i sprzedaje ekologiczne produkty budowlane z surowców odnawialnych. Steico jest jedynym producentem w branży, który oferuje zintegrowany system budowlany, w którym innowacyjne konstrukcje drewniane i ekologiczne materiały izolacyjne wzajemnie się uzupełniają. Materiały izolacyjne obejmują elastyczne i stabilne płyty termoizolacyjne z włókien drzewnych oraz izolację wdmuchiwaną z włókien drzewnych i celulozy. Produkty uszczelniające do przegród zewnętrznych uzupełniają cały system.

Darmowa próbka Steico info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki