Darmowe próbki

Darmowa próbka wkładek higienicznych od Elly

darmowe próbki wkładek dla kobiet od elly

DYSKUSJA

Elly to marka wkładek i podpasek, którą można zakupić wyłącznie w sklepach sieci Biedronka. Aby zachęcić kobiety do zakupu produktów tej marki rozpoczęła się akcja, w której można otrzymać za darmo próbki wkładek Elly.

Próbki Elly, które można otrzymać za darmo dostępne są w 2 wariantach:

  • Wariant lekki Elly – czasem zdarza mi się popuścić niewielką ilość, najczęściej podczas wysiłku, ćwiczeń, śmiechu, kaszlu lub kichania; lub gdy nie zdążę dojść do toalety na czas.
  • Wariant średni Elly– często nie kontroluję pęcherza, wycieki są raczej obfite, niezależnie od wykonywanych czynności; potrzebuję ochrony, gdy mam ograniczony dostęp do toalety, np. w nocy, na wycieczce, w teatrze.

Według producenta, wkładki Elly to wkładki chłonne i bielizna chłonna zaprojektowane specjalnie dla kobiet, które chcą bezkompromisowo cieszyć się życiem pomimo dolegliwości nietrzymania moczu. Produkty Elly są dyskretne i pozwalają zachować poczucie kobiecości w każdej sytuacji i bez ograniczeń.

Producent wkładek zapewnia, że wkładki chłonne Elly Fresh zostały stworzone z myślą o kobietach z lekkim i średnim nietrzymaniem moczu, aby zapewnić im bezpieczeństwo, wygodę dyskrecję na co dzień. Zastosowana technologia sprawia, że wkładki Elly Fresh są cieńsze i zapewniają niemal 8-krotnie lepsze uczucie suchości niż klasyczna podpaska. Technologia EverFresh™ zapobiega, blokuje i maskuje niepożądane zapachy.

próbki podpasek elly

Aby zamówić darmową próbkę, należy przejść na dedykowaną stronę internetową i przejść do sekcji z formularzem zamówienia próbek. Należy podać w formularzu podstawowe dane jak imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail. Należy także wybrać wariant produktu, którego próbki chce się otrzymać oraz zaakceptować wszystkie zgody.

Pula wszystkich próbek to 10 000 sztuk. Zestaw testowy zostanie wysłany na wskazany adres w ciągu 14 dni za pośrednictwem Poczty Polskiej. Próbki rozdawane są do wyczerpania puli.

Darmowe próbki Elly info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. Chcialabym otrzymac probki wkladek higienicznych

  2. Tych próbek wcale nie wysyłają, to jakaś ściema, wyłudzanie danych osobowych.

    1. @Alka na razie czekam. Zamówiłem ok. 1,5 tyg temu.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki