Za darmo

Darmowa przypinka od McDonalds

Promocja mcdonald's

McDonald’s obchodzi w Polsce 30-lecie. Przez ten czas oferta gastronomiczna giganta z USA powiększyła się. To samo można powiedzieć o liczbie restauracji w Polsce.

W związku ze swoim jubileuszem McDonald’s dla wszystkich klientów, którzy dokonają dowolnego zakupu w restauracji McDonald’s przygotował miłą niespodziankę. Klient dokonujący dowolnego zakupu w dniu 30 grudnia 2022 roku otrzyma darmowy gadżet w postaci jubileuszowej przypinki.

darmowe gadżety mcdonalds na 30 lat plakat

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Okazja dostępna jest na pewno stacjonarnie. McDonald’s nie podaje czy gratisy można otrzymać także przy zamówieniach internetowych.

darmowe gadżety wyprawka dla dziecka Bebiko

Wygląd darmowej przypinki McDonald’s:

darmowy gadżet mcdonalds - pin przypinka

O McDonald’s

Firma McDonald’s została założona 15 maja 1940 roku w San Bernardino w Kalifornii. Założycielami byli bracia Dick i Mac McDonaldów. 15 kwietnia1955, Ray Kroc stworzył prawną formę dla systemu franczyzowego: McDonald’s Systems, Inc. W 1960 r. firma zmianiła nazwę na McDonald’s Corporation. McDonald’s to globalna marka. Właściciel najbardziej znanych restauracji typu fast food na całym świecie. McDonald’s posiada ponad 32 tysiące barów szybkiej obsługi w ponad 119 krajach na całym świecie.

darmowe gadżety wyprawka dla dziecka Bebiko

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. błąd w artykule, promocja kończy się za rok ?

    1. @Wojtas ach ta zmiana daty… :)

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo