Darmowe próbki

Darmowa puszka Coca Cola od Kameleon

darmowa coca cola od kameleon

Darmowa Coca Cola zawsze na propsie. Jeśli chcecie otrzymać gratisową puszkę Coca Coli lub kawę wystarczy zapisać się do programu lojalnościowego Kameleon.

Kameleon to program lojalnościowy, który pozwala oszczędzać podczas codziennych zakupów – Za każde wydane 5 PLN w sklepach otrzymuje się zwrot 0,5 PLN. Za każde wydane 10 PLN w kawiarniach i restauracjach otrzymuuje się zwrot 1 PLN. Jednorazowo możesz otrzymać maksymalnie 5 PLN cashbacku. Po zebraniu 5 PLN w aplikacji pojawia się voucher 5 PLN do wykorzystania w wybranych punktach biorących udział w programie lojalnościowym.

Na stronie Kameleon można przeczytać: ” Pobierz aplikację Kameleon już teraz i na każdym kroku zbieraj kasę, ciesz się specjalnymi ofertami i korzyściami w ponad 800 punktach w mieście i na lotniskach. Pamiętaj, korzystanie z programu Kameleon jest możliwe wyłącznie za pośrednictwem naszej aplikacji mobilnej. ”

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Z cash backu wyłączone są niektóre produkty jak napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, leki, bilety, doładowania i startery, kupony lotto, karty podarunkowe, przesyłki kurierskie.

Za zakupy w niektórych sklepach można także zbierać stempelki. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości otrzymuje się dodatkowy rabat lub produkt promocyjny gratis.

darmowa coca cola od kameleon

Jak odebrać darmową puszkę Coca Coli lub kawę?

1. Ściągnij aplikację Kameleon – Aplikacja Kameleon dostępna jest w Google Play Store oraz App Store.

darmowe próbki bebilon dla dzieci

2. Zarejestruj się – Podaj nr telefonu, na który po chwili otrzymasz kod rejestracyjny – wpisz go w odpowiednie pole w aplikacji.

3. Zaakceptuj regulaminy i zgody.

4. Uzupełnij niezbędne dane w formularzu. Podaj między innymi swoje ulubione marki produktów.

5. Wygeneruj kod na darmową Coca Colę 0,33 l lub dowolną kawę. Voucher uprawniający do odbioru napoju znajdziesz w sekcji „Dla ciebie” w widoku głównym aplikacji.

Podczas odbierania darmowego napoju Coca Cola lub kawy należy należy najpierw okazać wirtualną kartę, a potem pokazać kod QR z Vouchera, w przeciwnym razie sprzedaż kawy zostanie zarejestrowana na kasie w pełnej cenie.

Na powitanie w programie możesz odebrać dowolną kawę za 1 gr. Jeżeli w trakcie transakcji, w której odbierasz napój, będziesz chciał kupić więcej niż jedną kawę, otrzymasz najdroższą kawę za 1 gr. Napój można odebrać we wszystkich punktach biorących udział w programie, w których dostępny jest asortyment z kategorii napoje np. w Discover, Hubiz, Inmedio, Warsaw Store, Food Gate, 1 Minute, Hello, Relay, Virgin.

Darmowa Coca Cola info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. To już jest od listopada 2021 i nie darmowa tylko za 1 grosz

    1. Rozumiem, że nie masz grosza? :)

  2. Rozumiem że nie masz rozumu że nie dość że nie zrozumiałeś to jeszcze się przyczepiles Jeszcze błędnie uważasz że za grosz uważasz za darmo

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki