Za darmo

Darmowa puszka napoju Fanta w Żabce

darmowa fanta

DYSKUSJA

Swojego czasu informowaliśmy Was o gratisowych napojach Coca Cola w Żabce. Tym razem podobna, akcja ale adresowana dla fanów Fanty.

Fanta lubi w darmowe napoje. Mirinda zresztą też. Regularnie można zgarniać ich napoje w różnych sklepach. Obecnie w Żabce za 1 żappsa, a wcześniej w Carrefour za 1 grosz. O czym również Was informowaliśmy na blogu.

Obecnie uczestnicy programu lojalnościowego Żabki, posiadacze aplikacji i kolekcjonerzy punktów – Żappsów mogę aktywować w swoich aplikacjach kupon na darmową puszkę napoju gazowanego Fanta.

darmowa fanta puszka 0.33

Wygląd puszki Fanta 0,33 ml.

W ramach promocji można zgarnąć napój Fanta w puszce o pojemności 0,33 ml. Napój jest o smaku pomarańczowym.

Aby odebrać darmową Fantę w Żabce należy aktywować w aplikacji Żabki dostępny kupon. Koszt aktywacji to 1 Żapps. Kupon powinien być widoczny już na ekranie głównym. Następnie należy udać się do najbliższej Żapki, zabrać z półki promocyjny napój i zeskanować swoją kartę z aplikacji. Wartość napoju powinna zostać wyzerowana.

kupon na darmowa fanta

Akcja z darmowymi puszkami Fanty trwa do 20 kwietnia 2024 r. Ilość dostępnych puszek nie jest znana. Jednak po wyczerpaniu dostępnych kuponów, okazja powinna zniknąć – jest limitowana.

O akcji poinformował nas Paweł. Dziękujemy!

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. tojest fajna

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo