Darmowe próbkiZa darmo

Darmowa saszetka z odżywka do choinki od BeeSafe

darmowe gadżety od beesafe

DYSKUSJA

BeeSafe po raz kolejny rozdaje darmowe gadżety – jakiś czas temu informowaliśmy o domkach dla pszczół i nasionach do posadzenia swojej przydomowej łąki. Tym razem można zdobyć saszetkę z odżywką do choinki na Święta.

W ramach świątecznej akcji BeeSafe przygotował aż 1000 darmowych saszetek z odżywką. Odżywka jest naturalna. Jedna saszetka wystarczy, by zaopiekować się jedną choinką. Służy ona do odżywiania żywej choinki, gdy po świętach zdecydujemy się ją posadzić w ogrodzie.

„Po okresie świątecznym zahartuj choinkę, wystawiając ją w chłodniejsze miejsce: piwnica, garaż, balkon, a po tygodniu przenieś ją na działkę czy podwórko. Tam podlewaj ją rzadziej – 2-3 razy w miesiącu.”

darmowa odżywka beesafe do choinki

Trzeba wówczas podlewać choinkę wodą z odżywką biologiczną w proporcjach 2 g na 2-5 l wody. Czynność tę należy powtarzać co 2-3 tygodnie.

Akcja trwa do wyczerpania puli darmowych gadżetów Beesafe. Łącznie do rozdania jest aż 1000 odżywek. Koszt udziału oraz dostawa są całkowicie darmowe. Wszelkie koszty pokrywa organizator.

Saszetka z odżywką powinna zostać dostarczona w ciągu 2-3 tygodni za pośrednictwem Poczty Polskiej.

O akcji poinformował nas Paweł. Dziękujemy.

O Beesafe

Beesafe to nowa marka ubezpieczeniowa na polskim rynku, która należy do grupy Vienna Insurance Group (VIG). Sprzedaje ona przez Internet i telefon ubezpieczenia proponowane przez TU Compensa. Beesafe kieruje swoją ofertę do kierowców, dla których Internet jest naturalnym środowiskiem działania. Aby wyliczyć wstępną składkę na szybkim kalkulatorze OC AC tej marki, wystarczy podać jedynie numer rejestracyjny auta oraz datę urodzenia właściciela samochodu.

Darmowa odżywka BeeSafe info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. Nie działa link do zamówienia na stronie Beesafe

    1. @Kordian u mnie działa. Możliwe ze serwer na Beesafe przymulał. Miałem też ten problem.

  2. U mnie też nie działa.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki