Za darmo

Darmowa szczoteczka do zębów Change od Jordan

darmowa szczoteczka do zębów od jordan

DYSKUSJA

Firma Jordan ma do rozdania 100 szczoteczek. Przetestuj jedną z nich i ciesz się zdrowymi zębami.

Szczoteczki do zębów Jordan Change to innowacyjna szczoteczka z unikalną funkcją – wymiennych główek. Jest to nowa szczoteczka manualna, z miękkim włosiem, z innowacyjnym mechanizmem wymiennych główek (końcówek) z zaawansowanym włosiem oraz nowoczesnym designem, skierowana do szerokiej grupy konsumentów. Włosie o różnej długości dla skutecznego oraz precyzyjnego czyszczenia zębów. Producent zapewnił końcówki i rączki w czterech wersjach kolorystycznych.

Wartość szczoteczki to 20 PLN. Pula darmowych szczoteczek Jordan Change to 100 sztuk.

Rekrutacja do testowania trwa do 12 czerwca 2022 r.

Aby wziąć udział w testowaniu i tym samym mieć szansę otrzymać darmową szczoteczkę marki Jordan należy przejść na dedykowaną stronę internetową w Oferminin i wypełnić ankietę zgłoszeniową. Na podstawie wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 100 osób, które otrzymają szczoteczkę do zębów za darmo.

Udział w akcji jest całkowicie darmowy. Wszelkie koszty udziału pokrywa organizator.

O firmie Orkla Care

Orkla to firma, która specjalizuje się w produkcji suplementów diety od ponad 160 lat. W portfolio firmy znajdują się takie marki jak Litozin, Mollers, Jordan, Soraya, Kalms, Vegevit, emifemin, Olbas, Bio-Oil, Salvequick.

Testowanie szczoteczek Jordan info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Bardzo chètnie wypròbuje szczoteczkè marki Jordan zwłaszcza jeśli posiada miękkie włosie,bo dla dla moich wrażliwych zèbòw tylko i wyłącznie taka jest wskazana.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo