Za darmo

Darmowa transmisja rozdania Oscarów 2018 w Canal+

transmisja w canal plus

DYSKUSJA

Gdzie i o której oglądać transmisję z gali rozdania Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej Oscary 2018? W tym roku emisja będzie odbywać się w CANAL+.

Telewizja wyemituje to wydarzenie jako jedyna telewizja w Polsce. Transmisja na żywo z najważniejszego wydarzenia w świecie kina odbędzie się w nocy z 4 na 5 marca i będzie odkodowana dla wszystkich abonentów nc+ oraz abonentów wybranych sieci kablowych. Studio oscarowe CANAL+, w którym odbywać się będą rozmowy z ekspertami z branży filmowej, poprowadzą Katarzyna Borowiecka i Katarzyna Janowska.

Transmisja rozpocznie się o godzinie 2:00 w nocy z 4 na 5 marca 2018, a poprzedzą ją rozmowy w studiu z ekspertami z branży filmowej. W poniedziałek, 5 marca, o 22:00 przedstawiona zostanie skrócona relacja z gali.

Oba wydarzenia będą dostępne w ramach pasma odkodowanego dla wszystkich abonentów platformy nc+, także dla tych, którzy nie posiadają na co dzień CANAL+ w swoim pakiecie, oraz dla wszystkich abonentów wybranych sieci kablowych.

Studio oscarowe CANAL+, w którym odbywać się będą rozmowy z ekspertami z branży filmowej, którego gospodarzem będzie Katarzyna Borowiecka i Katarzyna Janowska.

90. galę wręczenia Oscarów poprowadzi Jimmy Kimmel. Gwiazdor „Jimmy Kimmel Live!” będzie pełnił rolę gospodarza najważniejszego filmowego wieczoru w Hollywood po raz drugi. W programie komika regularnie pojawiają się gwiazdy kina, a najpopularniejsze skecze w internecie gromadzą kilkadziesiąt milionów wyświetleń.

Transmisja będzie odkodowana dla Abonentów NC+ i klientów kablówek UPC, VECTRA, INEA , TOYA, MULTIMEDIA.

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Dziękuję !Wszystkiego dobrego ❤

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo