Za darmo

Darmowa usługa assistance od Shell

promocje i darmowe gadżety na shell

DYSKUSJA

Nie wszyscy właściciele kart z programu lojalnościowego Shell ClubSmart wiedzą, że karta umożliwia korzystanie z bezpłatnych usług assistance na stacjach Shell.

Podczas podróży wiele może się wydarzyć nieprzewidzianych sytuacji. Będąc uczestnikiem programu Shell ClubSmart można korzystać z Assistance w podróży bez żadnych dodatkowych opłat.

Warunkiem koniecznym skorzystania z oferty jest posiadanie zarejestrowanego konto na stronie shellsmart.com, a w miesiącu poprzedzającym zdarzenie na karcie musi zostać zarejestrowana transakcja o wartości powyżej 1 punktu Shell ClubSmart. Warto przynajmniej przed dłuższą podróżą odwiedzić stację Shell i np. wpaść na hot doga lub kawę.

W ramach bezpłatnego pakietu assistance w podróży Shell można skorzystać z następujących usług:

  • Ładowanie akumulatora
  • Dowóz paliwa, gdy skończy się w podróży lub holowanie pojazdu z miejsca unieruchomienia pojazdu do najbliższej czynnej stacji paliw
  • Zmiana koła
  • Pomoc przy wymianie niewłaściwego paliwa
  • Porady prawne Allianz Assistance

Aby skorzystać z assistance w podróży, wystarczy zadzwonić na numer: +48 22 522 77 79 i podać swoje imię, nazwisko oraz numer karty Shell ClubSmart. Pracownik infolinii zweryfikuje wszystkie dane i udzieli pomocy.

Pełen zakres usług można sprawdzić na stronie Shell. Oferta w tym kształcie obowiązuje do 31 grudnia 2019 r. Jest duża szansa, że zostanie przedłużona na kolejny rok.

O stacjach Shell

Shell to globalna i jednocześnie największa firma energetyczna i petrochemiczna, która zatrudnia około 92 tysięcy pracowników w ponad 70 krajach. Początek firmy datuje się na 1890, kiedy to wspierany przez króla holenderskiego – Wilhelma II Royal Dutch Petroleum Company zbudował swoją pierwszą platformę wydobywczą na Sumatrze. Shell działa w Polsce od 1992 roku i posiada obecnie ponad 400 stacji benzynowych, a znakiem charakterystycznym firmy jest stylizowana muszla małża.

Bezpłatne ubezpieczenie assistance info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo