Za darmo

Darmowa wielka dolewka Pepsi od KFC

Kupon KFC 2023 na darmową kanapkę

KFC kolejny raz zaskakuje. Tym razem rozdaje gratisową wielką dolewkę Pepsi. Jak ją otrzymać? Sposób na skorzystanie z okazji prezentujemy poniżej.

Czym jest właściwie Wielka Dolewka KFC? Dolewka jest to rodzaj promocji, wykorzystywanej przy sprzedaży napojów w restauracjach KFC. Wybierając Wielką Dolewkę KFC, każdy klient może wielokrotnie uzupełniać szklankę napojem z dystrybutora. Płaci raz, a pije tyle, ile chce. Do oporu. Dolewka w KFC występuje w formie samoobsługi – wykorzystuje się do tego specjalne dyspensery, dystrybutory napojów, które są udostępnione dla klientów restauracji.

Aby skorzystać z wielkiej dolewki Pepsi w KFC należy złożyć zamówienie w KFC z dostawą. Można to zrobić bezpośrednio na tej stronie internetowej KFC.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Następnie po odebraniu zamówienia otrzymać SMSem unikalny kod / kupon, dzięki któremu aktywujesz darmową dolewkę w restauracji na miejscu. Kupon należy wykorzystać / podać w kiosku lub w aplikacji podczas realizacji zamówienia na miejscu w KFC.

Kod jest ważny przez 14 dni od momentu otrzymania.

Jak odebrać darmową dolewkę Pepsi w KFC?

1. Złóż dowolne zamówienie w KFC z dostawą.
2. Poczekaj na wiadomość SMS z kuponem na wielką dolewkę Pepsi.
3. Podczas wizyty w KFC aktywuj w kiosku darmową dolewkę podczas realizacji zamówienia. Należy podać unikalny kod dostarczony SMSem.

O KFC

KFC to międzynarodowa sieć restauracji, która obecnie tylko w samej Polsce posiada już 200 punktów gastronomicznych. Pierwsza restauracja Kentucky Fried Chicken powstała w USA i została założona przez Harlanda Sandersa, bardziej znanego jako pułkownik Sanders.

Odbierz darmową dolewkę Pepsi info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo