Za darmo

Darmowe 20 żappsów od Żabka

promocja w sklepach Żabka

Żabka udostępniła w swoich sklepach nową usługę – wpłaty gotówki na kartę przy okazji zakupów.

Projekt został zrealizawany przez Żabkę, Mastercard oraz Visa. Od teraz w każdym sklepie sieci Żabka można wpłacać gotówkę na konto bankowe w terminalach przy użyciu wybranych kart debetowych i kredytowych (od teraz także Visa). Dzięki temu każdy może szybko i wygodnie wpłacić nadmiar gotówki przy okazji codziennych zakupów, bez tracenia czasu na szukanie i odwiedzanie wpłatomatu lub oddziału banku.

Wpłaty na kartę można dokonać według poniższej instrukcji:

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

1. Kup dowolny produkt i poinformuj sprzedawcę o zamiarze wpłaty gotówki.

2. Jeśli dokonujesz wpłaty w sklepie po raz pierwszy daną kartą, wymagana będzie dodatkowa weryfikacja danych osobowych (imię i nazwisko posiadacza karty, pesel, seria i nr. dowodu osobistego, data ważności dokumentu).

3. Potwierdź na terminalu płatniczym wartość wpłaty i wprowadź numer PIN.

4. Wpłać od 0,01 do 500 PLN przy użyciu kart Mastercard lub Visa.

5. Maksymalna wartość wpłat na 1 kartę płatniczą w trakcie jednego dnia wynosi 500 PLN.

Co ważne – Żabka za wpłatę w sklepie na kartę nie pobiera prowizji, a ewentualne opłaty pobierane przez bank są wskazane w tabeli opłat i prowizji dla danej karty płatniczej. Usługa dostępna jest dla wszystkich kart Mastercard i Visa (z wyłączeniem kart banku Citi Handlowy).

Przy okazji launchu nowej usługi w sklepach Żabka można zgarnąć 20 punktów / żappsów za wykonanie jednej czynności w aplikacji Żabki. 20 żappsów wartych nie jest dużo, ale zawsze to miły dodatek do salda, które posiada się już w programie lojalnościowym Żabki. Jeśli chcecie więcej poczytać na temat zbierania Żappsów oraz programu lojalnościowego Żabki odsyłam do głównego wpisu na ten temat.

żabka darmowe punkty w programie lojalnościowym

Aby otrzymać darmowe 20 żappsów do salda w aplikacji Żabki należy uruchomić aplikację i odszukać baneru promocyjnego. Należy w niego kliknąć i zapoznać się w informacji. Po chwili saldo programu lojalnościowego Żabki zostanie powiększone o 20 punktów. To proste!

O sklepach Żabka

Sieć sklepów osiedlowych Żabka w ciągu kilkunastu lat działalności na krajowym rynku zdobyła pozycję lidera tego segmentu. Żabka to nowoczesna koncepcja handlu detalicznego, która ma na celu zapewnienie klientom wygody w dokonywaniu zakupów. W całej Polsce działa aż 4500 sklepów Żabka.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo