Promocje

Darmowe 50 PLN od Pekao za płatność Google Pay

promocja z google pay

DYSKUSJA

Google Pay już na stałe weszło do polskiego krajobrazu płatności internetowych. Ale jak widać Google nie odpuszcza i nadal chce walczyć o kolejnych klientów. W końcu sporą popularność zdobywa w Polsce także i Blik.

Jeśli nie wiesz co to jest Google Pay to warto nadrobić zaległości. Google Pay to usługa płatności mobilnych opracowana przez Google. Pozwala użytkownikom na dokonywanie płatności za pomocą smartfonów, tabletów lub innych urządzeń z systemem Android oraz iOS. Google Pay umożliwia zarówno płatności w sklepach stacjonarnych, jak i online, a także transfer pieniędzy między użytkownikami. Działa na zasadzie przechowywania danych kart płatniczych i umożliwiając ich wykorzystanie poprzez zbliżenie urządzenia do terminala płatniczego lub poprzez płatności online w aplikacjach i na stronach internetowych.

Zobacz także: zamów darmowe naklejki Google Pay.

Google Pay to rewolucyjne narzędzie, które przedefiniowało sposób, w jaki dokonujemy płatności. To więcej niż tylko aplikacja mobilna – to klucz do płatności bez względu na miejsce i czas. Dzięki możliwości przechowywania danych kart płatniczych wirtualnie, Google Pay likwiduje konieczność noszenia przy sobie fizycznych kart. Google Pay bez problemu obsługuje mobilne płatności zbliżeniowe NFC (pod warunkiem, że telefon ma taką funkcję). To jak mieć portfel w smartfonie. W końcu robienie zakupów staje się nie tylko szybsze, ale także bardziej wygodne – wystarczy zbliżyć urządzenie do terminala, a płatność jest zrealizowana automatycznie.

Obecnie trwa promocja Google Pay i banku Pekao. W jej ramach można otrzymać 50 PLN za darmo za zrealizowanie transakcji za pośrednictwem aplikacji Google Pay.

Aby skorzystać z promocji i odebrać bonus należy być klientem banku PEKAO i zapisać się do udziału w promocji za pomocą aplikacji PeoPay (w aplikacji znajdować się powinno powiadomienie dotyczące udziału w promocji). Następnie należy wykonać wymaganą liczbę transakcji Google Pay, z użyciem karty płatniczej banku Pekao,:

  • płatność kartą debetową – za 2 transakcje otrzymasz nagrodę 20 PLN
  • płatność kartą kredytową – za 5 transakcji otrzymasz nagrodę 50 PLN

Promocja Pekao i Google Pay trwa do 15 stycznia 2023 r.

O Banku Pekao

PEKAO to Bank Polska Kasa Opieki założony 17 marca 1929 r. jako państwowy bank komercyjny. Od 1998 notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Obecnie jest to jeden z największych uniwersalnych banków w Polsce.

Skorzystaj z promocji info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje