Za darmo

Darmowe audiobooki Legimi od ArtRage

dostęp do ebooków w legimi za darmo - kupon

Wydawnictwo ArtRage udostępniło w serwisie Legimi kolekcję audiobooków, które można pobrać za darmo. Niedawno informowaliśmy o podobnej akcji z audiobookami od Mando.

ArtRage niedawno przekształciło się z platformy oferującej niezwykłe dzieła kultury, dostępne zarówno w formie papierowej, jak i cyfrowej, w wydawnictwo. W ofercie znajdują się odświeżone klasyki literatury, współczesna proza oraz debiuty literackie, które już ukazały się lub wkrótce ukażą.

Wydawnictwo skupia się głównie na prozie zagranicznej, pochodzącej z mniej eksplorowanych w Polsce obszarów, takich jak Chile, Finlandia, Niemcy i wiele innych. Publikacje obejmują zarówno debiutantów, jak i uznanych twórców, którzy są uznawani za współczesnych klasyków. Fikcja literacka stanowi główny trzon oferty, choć można także znaleźć reportaże, które ukazują się w mniejszym nakładzie, zazwyczaj 2-3 tytuły rocznie.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

W ramach darmowej kolekcji audiobooków ArtRage można pobrać na 1 konto jednego audiobooka spośród następujących pozycji. Do wyboru jest 7 audiobooków:

  • „Mógłby spaść śnieg” – Jessica Au
  • „Nigdy, nigdy, nigdy” – Linn Strømsborg
  • „Planeta małp” – Pierre Boulle
  • „Chwile wieczności” – Kjersti Anfinnsen
  • „Sokół maltański” – Dashiell Hammett
  • „Wniebogłos” – Aleksandra Tarnowska
  • „Gruby” – Michał Michalski

Darmowe audiobooki można pobierać w Legimi do 15 listopada 2023. Do pobrania audiobooka z kolekcji ArtRage nie jest wymagany żaden kupon.

Audiobooki za darmo info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo