Za darmo

Darmowe audiobooki od Orange

za darmo od orange

DYSKUSJA

Orange wystartowało akcję, w której można zgarnąć nawet 4 audiobooki za darmo. Zobacz jak je pobrać gratis.

Promocja jest zorganizowana wspólnie z Audioteką. Więc jeśli posiadacie tam konto (lub nie) jest szansa na powiększenie swojej kolekcji audiobooków.

Aby otrzymać kupon na darmowego audiobooka w Audiotece od Orange należy po prostu zapisać się na newslettera w Orange. Link do odpowiedniego formularza publikujemy tradycyjnie na dole wpisu.

Po potwierdzeniu zapisu do newslettera Orange generuje specjalny link, który przesyła w kolejnej wiadomości. Po jego kliknięciu generuje się specjalny kod, który należy wprowadzić w koszyku.

W promocji można wybierać spośród 4 audiobooków:

  • Wotum nieufności – Remigiusz Mróz
  • Hashtag – Remigiusz Mróz
  • Sprzedawca arbuzów – Marcin Meller
  • Jak zostać świętym? – Szymon Hołownia

Uwaga: aby pobrać wszystkie 4 audiobooki wystarczy zapisać się wielokrotnie do newslettera. Oczywiście należy użyć unikalnych adresów e-mail. Wszystkie promocyjne audiobooki można przypisać do 1 konta.

Regulamin w pigułce:

Warunkiem odebrania bezpłatnego audiobooka jest poprawne zapisanie się do Newslettera na niniejszej stronie oraz założenie bezpłatnego konta w serwisie audioteka.pl. Kolekcja Orange w okresie od 15.05.2019 do 30.06.2019 zawiera następujące audiobooki: Wotum nieufności, Sprzedawca arbuzów, Jak zostać świętym, Hashtag. Po tym terminie ulegają zmianie tytuły audiobooków, a otrzymany link będzie umożliwiał pobranie darmowego audiobooka z dedykowanej kolekcji do dnia 30.06.2019.

Darmowe audiobooki od Orange info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo