PromocjeZa darmo

Darmowe audiobooki od Paczkomaty Inpost

promocje paczkomaty inpost

DYSKUSJA

Inpost regularnie kusi promocjami swoich użytkowników. Tym razem premiuje szybkie odbieranie paczki. A premią jest darmowy dostęp do audiobooków z serwisu Audioteka. To już kolejna edycja tej promocji.

O tym, że niektóre często uczęszczane paczkomaty przepełniają się wiadomo. Mogłem o tym przekonać się osobiście w gorączce świątecznych zakupów. Ze względu na zbyt duże obłożenie wybranego przeze mnie paczkomatu, na bezpośredni odbiór w paczkomacie musiałem czekać blisko 4 dni. W dodatku odrzucona została moja reklamacja, gdyż zapisy regulaminowe wyłączają odpowiedzialność Inpostu na rzecz adresata paczki. Jednym słowem otrzymać jakikolwiek zwrot za niezrealizowaną usługę może wyłącznie nadawca paczki (nie adresat), a umowa pomiędzy nadawcą, a operatorem jest zapewne równie sprytnie napisana, by ten miał również ograniczone pole manewru. Bardzo zawiodłem się na usługach Paczkomatu i moja ocena Inpostu diametralnie spadła.

Tym razem paczkomaty są ponownie przepełnione, gdyż w dobie pandemii wszyscy chcą bezkontaktowych dostaw. Mimo powyższej sytuacji warto jednak zainteresować się najnowszą promocją Paczkomatów Inpost, w której odebranie paczki w przeciągu 2h od momentu włożenia jej do paczkomatu, jest premiowane darmowym dostępem do Audiobooki. W ramach dostępu uzyskuje się dostęp do ponad 2000 audiobooków. Można słuchać do woli, kiedy i ile się chce. Do wyboru jest wiele arcyciekawych pozycji. Niektóre dostępne są w 2 wersjach: ebook i audiobook.

Zasady są bardzo proste. Po włożeniu paczki do Paczkomatu otrzymuje się e-mail o możliwości odbioru paczki z Paczkomatu wraz z linkiem do akcji promocyjnej. Jeśli będziesz szybki i odbierzesz przesyłkę w ciągu 2 godzin (w poprzednich latach 6 godzin), otrzymasz kod promocyjny i będzie mógł delektować się lekturą w wersji cyfrowej.

Promocja z darmowymi audiobookami trwa do 2 maja 2021 r.

Odbierz darmowego audiobooka info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

16 Komentarze

 1. Na bannerze widać audiotekę a w akcji chyba udział bierze legimi. To jak jest naprawdę?

  1. @Angej Legimi. W poprzednich edycjach była Audioteka.

 2. Ebooka otrzymujemy tylko za odbiór z paczkomatu.
  Szybki odbiór z Mobilnego Paczkomatu (czyli z auta, który wydaje paczki, gdy paczkomat jest przepełniony) nie uprawnia do ebooka. Czyli jeśli się komuś nie spieszy, to lepiej poczekać aż włożą paczkę do skrzyneczki i otrzymać ebooka.

 3. Skorzystałam z promocji i wybrałam pozycję, ale nikt nie zapytał czy chcę audiobooka czy ebooka i w aplikacji widoczna jest tylko wersja ebook…trochę lipa

  1. @Kasia część pozycji jest tylko ebookiem np. Stephen King – To. Poniżej formularza wyboru jest lista pozycji z ikonkami, po których można stwierdzić czy jest tylko ebook czy także audiobook.

 4. Niestety ja nie jestem w stanie stwierdzić które to audiobooki. Zamówiłem książkę Jo Nesbo i niestety e-book. W regulaminie legimi jest wyraźnie mowa o e-bookach – a inpost reklamuje jako do wyboru audiobook/e-book. Trochę lipa

 5. Ile się czeka i gdzie się powinien pojawić wybrany ebook? w aplikacji legimi na półkach pusto. Informacji mailowej brak. Mail poprawny bo podany razem z zakładaniem w legimi konta i kontakt o fakcie założenia konta jest w skrzynce.

  1. @Jadeit od razu powinien się pojawić na półce.

 6. Wpisywałam dwa kody paczek, które zostały odebrane w ciągu 9 h i nie działa. Jest tylko informacja żeby poczekać 2 godziny. Po dwóch godzinach jest znowu informacja o kolejnych dwóch. Jak dla mnie oszustwo po to tylko, żeby szybko miejsca w paczkomacie zwalniać.

 7. Wpisałam kilka nr paczek, wybrałam książki, pogratulowali mi, że się udało, a w aplikacji ebookow brak… Czy ja coś przeoczyłam? Jak/gdzie tego szukać?

  1. u mnie to samo…;-(

 8. Od 7 grudnia nie doczekałem się odpowiedzi na zgłoszenie problemu z odbiorem audiobooka. Najwyraźniej ktoś popełnił błąd.

 9. Sytuacja, jak opisuje Dorota.
  Od 7 grudnia nie doczekałem się odpowiedzi na zgłoszenie problemu z odbiorem audiobooka. Najwyraźniej ktoś popełnił błąd.

 10. Akcja cały czas dostępna, dziś skorzystałem, Można poprawić w opisie na Dostępna

 11. Ta a mi doczytało do rozdziału 11 i wykup dostęp a miałem mieć na miesiąc z InPost… tragedia

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje