PromocjeZa darmo

Darmowe bakalie Bakal Crunch Mix [promocja cash back]

darmowe słodycze od bakal

Są tacy, którzy za bakalie i orzeszki byliby w stanie poświecić niemal życie. Jeśli należysz do takich osób – ta promocja cash back jest dla ciebie.

W ramach akcji promocyjnej Bakal można spróbować za darmo najnowszy produkt marki – bakalie Bakal Crunch Mix. W promocji biorą udział następujące warianty produktu:

  • Bakal Crunch Mix Solony z Miodem
  • Bakal Crunch Mix o smaku śmietanki i cebulki
  • Bakal Crunch Mix solony z rozmarynem

Bakalie Bakal to prażone orzeszki ziemne, migdały oraz orzechy nerkowca o różnym smaku. Według producenta to doskonała, zdrowsza alternatywa dla typowych słonych przekąsek. Idealnie sprawdzi się na domowej imprezie czy wspólnym oglądaniu filmów.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

bakal bakalie cash back

Bakalie Bakal Crunch Mix można zakupić m.in. w Carrefour.

Promocja trwa do 9 marca 2021 r. lub wyczerpania puli zwrotów. W całej akcji przewidziano 2900 zwrotów, po 100 zwrotów dziennie. Maksymalna kwota zwrotu to 6 PLN.

Aby wziąć udział w akcji promocyjnej i przetestować bakalie Bakal Crunch Mix za darmo należy udać się do dowolnego sklepu, odnaleźć na półce z przekąskami wybrany wariant produktu biorący udział w promocji cash back, zakupić go i zachować paragon. Następnie należy na dedykowanej stronie internetowej wypełnić formularz zwrotu, załączyć skan / zdjęcie paragonu oraz podać takie dane jak numer konta, adres e-mail, telefon, adres zamieszkania. Po weryfikacji zgłoszenia zostanie przekazany zwrot na konto bankowe.

O Bakal

Atlanta Poland SA to właściciel marki Bakal. Jest wiodącą na polskim rynku firmą handlowo – produkcyjną, oferującą pełną gamę bakalii i dodatków cukierniczych. Sprowadzane do Polski orzechy, suszone owoce, ziarna, substancje konserwujące i zagęszczające są wykorzystywane do produkcji wyrobów czekoladowych, słodyczy, ciastek i pieczywa.

Bakalie Bakal za darmo info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

4 Komentarze

  1. Z tego co poszukałam to Bakal to nie Bakalland. Oj, oj … Dalej szukam.

    1. Rzeczywiście. Byłem przekonany że to podmarka Bakallandu. Poprawione.

  2. Gdzie można kupić te bakalie?

  3. Proszę mi dać bakalie wtedy ocenię czy są dobre.
    Zsdne cash back, jesyem biedna, dzieci na utrzymaniu, nie mam czasu i pieniędzy bawić się w jakieś keszbeki

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Promocje