Za darmo

Darmowe bilety do kina Cinema City od Lay’s

promocja lays chipsy za darmo

DYSKUSJA

Cinema City wspólnie z siecią sklepów Stokrotka i producentem chipsów Lay’s rozdają darmowe bilety do kina. Ich zdobycie jest bardzo proste.

W ramach akcji promocyjnej istnieje szansa na zdobycie darmowych biletów do kina Cinema City. Należy spełnić kilka prostych warunków:

1. Zakupić w sklepie Stokrotka przynajmniej 4 paczki chipsów Lay’s, Doritos lub Cheetos. Z promocji wykluczone są paczki 40g.

2. Podczas zakupów należy zeskanować aplikację Stokrotki.

Kod na darmowy bilet do kina wysyłany jest smsem, mailem lub za pośrednicwem powiadomienia push na telefonie. Jeden uczestnik promocji może otrzymać maksymalnie 1 kod do kina. Kody ważne są przez rok do 30 września 2023.

darmowe bilety cinema city stokrotka

Uwaga: Bilety do kina CinemaCity są na film 2D

Promocja z darmowymi biletami do kina Cinema City trwa do 19 października 2022 lub do wyczerpania puli darmowych biletów do kina. Pula darmowych biletów do kina to aż 10 000 sztuk.

O kinach Cinema City

Według Wikipedii Cinema City pierwsze swoje kino otworzyło w 1929 roku w Hajfie w Palestynie. Obecnie Cinema City to największy operator kin w Europie Środkowo-Wschodniej. Sieć kin pod szyldem Cinema City prowadzi 99 multipleksów obejmujących łącznie 966 ekrany. W Polsce kina Cinema City prowadzone są w m.in. Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Częstochowie, Touniu, Lublinie, Łodzi czy GOP’ie.

Bilety za darmo do kina - regulamin info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo