Za darmo

Darmowe bilety do kina od Coca Cola

darmowa puszka coca cola

Trwa promocja Coca Cola i stacji paliw BP, w której można otrzymać darmowe bilety do kina Multikino. Jak je zdobyć za free? O tym poniżej!

W ramach promocji Coca Cola i sieci stacji paliw BP do zdobycia są bilety do Multikina. Aby uzyskać prawo do nagrody należy zakupić w sklepie na stacji paliw BP trzy butelki napojów biorących udział w akcji:

  • Coca-Cola
  • Fanta
  • Sprite
  • Kinley

darmowe bilety do kina od coca cola

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

W promocji biorą udział wszystkie rodzaje napojów firmy Coca Cola o pojemności 0,5 l. Smaki napojów można zakupić dowolnie np. 1x Coca Cola i 2x Sprite.

Promocja na stacjach BP trwa od 23 sierpnia 2023 do 26 września 2023 lub do wyczerpania puli darmowych biletów do kina.

Całkowita pula darmowych biletów to 500 sztuk. ’

Aby wziąć udział w promocji i odebrać darmowy bilet do kina należy zakupić 3x promocyjny napój na stacji BP i zarejestrować zakup na dedykowanej stronie. Należy podać w formularzu imię, nazwisko, adres e-mail oraz dołączyć zdjęcie lub skan dowodu zakupu.

darmowe gadżety wyprawka dla dziecka Bebiko

O Coca Cola

Coca Cola to jedna z najmocniejszych marek świata i jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów napojów chłodzących na świecie. Receptura coca-coli została opracowana w 1886 roku przez J.S. Pembertona, farmaceutę z Atlanty. Od tamtego czasu popularność Coca Coli z roku na rok rosła. Napój obecnie można zakupić niemal w każdym kraju świata. Coca Coca Company jest właścicielem takich marek jak Sprite, Kinley, Fanta.

Darmowe bilety do kina info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
2
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo