PromocjeZa darmo

Darmowe bilety do Legolandu

Darmowe klocki Lego

DYSKUSJA

Klocki, Lego, zabawa, dzieci – to temat przewodni dzisiejszego wpisu, w którym przedstawimy świetny sposób na sprawienie radości najmłodszym. I to za darmo!

Okazja, o którym traktowany jest wpis dotyczy wstępu dla dziecka / dzieci do parku rozrywki Legoland. Parki tego typu zlokalizowane są na terenie Niemczech (Günzburg) i Danii (Billund).

Darmowa wejściówka do Legolandu przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 do 11 lat. Warunkiem otrzymania gratisowego biletu jest zakup biletu dla dorosłych w kasie parku na 1 lub 2 dni pobytu. Bilety należy zakupić online. W tym miejscu odbiera się także darmowe wejściówki dla dzieci.

Przykładowo Duński park rozrywki Legoland, do którego można udać się z całą rodziną, to ponad 14 hektarów atrakcji. Pobyt w nim to zatem dzień wypełniony po brzegi rozmaitymi wrażeniami. Legoland Billund to jeden z kilku parków rozrywki firmy Lego Group. Znajduje się w Billund w Danii, a jest to pierwszy park rozrywki tej marki na świecie. Legoland Billund oferuje szeroką gamę atrakcji i zabaw dla dzieci i całych rodzin, z naciskiem na zabawki Lego. W parku znajdują się m.in. wystawy i modele zbudowane z klocków Lego, a także wesołe miasteczko, karuzele i inne atrakcje. W parku są również zabawy edukacyjne, takie jak np. warsztaty z budowania i projektowania z klocków Lego. Legoland Billund jest popularnym miejscem wakacyjnym dla rodzin z dziećmi, oferując wiele okazji do zabawy i nauki poprzez zabawę.

Tak wygląda zabawa w Legolandzie:

legoland park rozrywki

legoland niemcy i legoland dania

legoland - bilety za darmo dla dziecka

legoland jak pojechac za darmo

darmowa wizyta dziecka w legolandzie

Z kolei niemiecki Legoland Günzburg to jedyny park rozrywki Lego w Niemczech. W parku znajdują się m.in. wystawy i modele zbudowane z klocków Lego, a także wesołe miasteczko, karuzele i inne atrakcje. Legoland Günzburg jest szczególnie popularny wśród dzieci, które uwielbiają bawić się klockami Lego i odkrywać świat kreatywnej zabawy.

katalog lego darmowy bilet dla dziecka do legoland

Aby odebrać darmowy bilet do wybranego parku Legoland należy odnaleźć kupon w papierowym wydaniu katalogu Lego (można je znaleźć w sklepach z zabawkami) lub pobrać go bezpośrednio z katalogu online Lego. Kupon na darmowy bilet znajduje się na ostatniej stronie katalogu Lego. Link bezpośredni publikujemy na dole wpisu. Aktualny kupon na 2023 r. to: 23080108.

1 kupon pozwala na zakup 1 biletu dla dziecka. Nie łączy się z innymi specjalnymi promocjami i ofertami, w tym biletami zakupionymi przez internet. Akcja promocyjna z darmową wejściówką trwa do 31 grudnia 2023 r. Kupon w 2023 roku można zrealizować dopiero od 25 marca 2023 r. – wówczas Legolandy rozpoczynają nowy sezon.

O marce Lego

Lego to najbardziej znana marka produkująca klocki. Są one znane na całym świecie. Firma swoje początki datuje na 1932 rok, gdy Duńczyk Ole Kirk Christiansen założył swoje przedsiębiorstwo zabawkarskie. Nazwa firmy jest skrótem utworzonym od duńskiego zwrotu „Leg godt” (baw się dobrze), a po łacinie wyraz „Lego” znaczy „składam”. Najbardziej znane serie klocków Lego to Lego City, Technic, Duplo, Star Wars czy ostatnio Minions i Minecraft.

Darmowe bilety do Legolandu info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
4
Lubię to
2
Kocham
0
Zmieszany
1
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

9 Komentarze

 1. Chciałabym otrzymać link do bezpłatnego wejścia do legolandu Niemcy dla dzieci 3 i 11 lat.

 2. Darmowy bilet dla dziecka do leholand w Billund

 3. Darmowy bilet dla dziecka do Legoland Niemcy – dzieci 7 i 9 lat.

 4. witam
  Potrzebuję darmowy bilet dla dziecka na wejście do Niemiec

 5. Witam, czy mogę prosić o pomoc w zdobyciu 2 darmowych biletów dla dzieci do Legoland Billund – dzieci 6 i 9 lat?

 6. Dzień dobry,
  darmowy bilet dla dziecka dostanę tylko w momencie zakupu biletu w kasie Legoland ? Czy promocja obejmuje też bilety dwudniowe ?
  pozdrawiam Mateusz

  1. proszę o link do darmowego biletu

 7. Gdzie ten link na dole wpisu? Chyba zapomniałem ubrać okulary.

  1. @Dawid jest przecież czerwony przycisk

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje