PromocjeZa darmo

Darmowe bilety do Multikina od SkyCash

bilety za darmo od skycash

Ciekawą promocję rozpoczął SkyCash, w której za zaproszenie znajomego można otrzymać 2 bilety do Multikina za darmo.

Aby otrzymać darmowe bilety do Multikina musimy poświęcić na ten cel 1 grosz (jeden) i posiadać konto w aplikacji SkyCash doładowane chociażby tym 1 groszem. Wówczas dzięki zaproszeniu swojego znajomego do usługi SkyCash otrzymamy 2 darmowe bilety do kina (1 bilet powędruje do nas, drugi bilet do zaproszonego).

Promocja SkyCash z bletami do kina za darmo trwa do 24 czerwca 2016 lub wyczerpania puli darmowych biletów. Pula nagród wynosi 400 biletów.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Procedura otrzymania darmowych biletów do Multikina

1. Logujemy się do aplikacji SkyCash (jeśli nie posiadacie konta należy pobrać aplikację ze sklepu Windows Phone, iStore, Google Play, Symbian etc).
2. Jeśli mamy dodatnie saldo na koncie przechodzimy do pkt. 3. Jeśli nie – należy doładować środki np. kwotą 1 PLN przez Przelewy24 z minimalną prowizją.
3. Klikamy przycisk w aplikacji „zaproś do SkyCash.
4. Podajemy numer telefonu znajomego oraz kwotę przelewu np. 1 grosz.
5. Potwierdzamy zaproszenie kodem PIN i klikamy „Zapłać”.
6. Znajomy otrzyma na swój numer telefonu smsa z powiadomieniem o przesłanej kwocie i możliwości dołączenia do SkyCash. Gdy to zrobi wszystkie strony otrzymają po darmowym bilecie do Multikina. Potwierdzenie o przyjąciu zaproszenia przychodzi SMS w ciągu kilkunastu minut.

Uwaga: Zapraszany znajomy nie może mieć konta w SkyCash.
Uwaga2: Darmowe bilety do Multikina zostaną przesłane w formie vouchera w ciągu 14 dni smsem. Bilety ważne są do 30 czerwca 2016 r. i można je wykorzystać na dowolny film 2D.

O aplikacji SkyCash

SkyCash to najpopularniejsza w Polsce aplikacja, która umożliwia za pomocą smartfona opłacenie parkingu w strefach płatnego parkowania w ponad 90% miast w Polsce, zakup biletów komunikacji miejskiej i kolejowej w prawie 40 miastach w Polsce, zakup biletów na połączenia krajowe PKP Intercity, zakup biletów do sieci kin Multikino w całej Polsce, przelewy pieniężne na numer telefonu komórkowego, wypłatę gotówki bez użycia karty w sieci bankomatów Euronet. Ze SkyCash korzysta już ponad 1 000 000 osób. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie i gwarantuje bezpieczeństwo na poziomie bankowości elektronicznej.

Darmowe bilety do kina od SkyCash - regulamin info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Promocje