PromocjeZa darmo

Darmowe bilety na film Pszczółka Maja od Jedyneczki

promocja indykpol

Lubicie Parówki Jedyneczki? A może uwielbiają je Wasze dzieci? Jeśli tak to macie szansę zdobyć dla nich darmowych biletów do kina na film Pszczółka Maja.

Pula darmowych biletów to 175 sztuk o wartości 50 PLN każdy. Łączna pula nagród warta jest 9800 PLN. Bilety, które można otrzymać za darmo można zrealizować w kinach Cinema City lub Helios.

Aby wziąć udział kampanii i zdobyć darmowy bilet do kina na bajkę dla dzieci należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz. Należy spełnić jednak 2 warunki – posiadać paragon za zakup parówek Jedyneczki. Tak, w konkursie można zgłosić dowolne opakowanie Jedyneczek 200 g, zarówno w szacie graficznej z Pszczółką Mają, jak i w standardowej grafice. Drugim warunkiem jest dokończenia zdania: Dzięki Jedyneczkom moje dziecko…

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Konkurs podzielony jest na 7 tygodniowych etapów. Na każdy etap tygodniowy przewidziano po 25 nagród. O przyznaniu biletów decydować będzie oryginalność, pomysłowość, kreatywność, stylistyka i słownictwo. Bilety będą rozdawane do 20 lutego 2018 r.

O parówkach Jedyneczki

Jedyneczki to parówki dedykowane dzieciom. Parówki produkowane są z mięsa najwyższej jakości, bez dodatku glutaminianu sodu, bez dodatku fosforanów. Zawierają 30% mniej soli kuchennej. Producentem Jedyneczek jest Indykpol.

Darmowe bilety na film dla dzieci info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje