Za darmo

Darmowe bilety na koncert Gorillaz od T-mobile

darmowe gadżety od t-mobile

DYSKUSJA

Rewelacja dla fanów koncertów i muzyki na żywo. Jest świetna okazja na zdobycie darmowych biletów na koncert legendarnego zespołu Gorillaz. I to praktycznie za darmo.

Całe wydarzenie będzie miało miejsce 14 czerwca 2017 w Warszawie. Koncert Gorillaz zostanie zorganizowany w ramach cyklu T-Mobile Electronic Beats prezentuje Humaz Live. Szczegółowy harmonogram koncertów Gorillaz:

  • 14 czerwca 2017 – Warszawa, Polska – Nowy Teatr
  • 16 czerwca 2017 – Budapeszt, Węgry – Várkert Bazár
  • 18 czerwca 2017 – Katowice, Polska – MCK
  • 20 czerwca 2017 – Kolonia, Niemcy– Palladium

Sprzedaż biletów dla klientów T-mobile będzie odbywać się od 15 maja 2017 r. od godziny 12:00. Aby zakupić bilet na koncert Gorillaz należy wysłać bezpłatnego SMSa na numer 80557 o treści „Gorillaz”. W odpowiedzi powinno otrzymać się kod uprawniający do otrzymania maksymalnie dwóch biletów – aby je nabyć będą musieli pokryć tylko i wyłącznie opłatę transakcyjną, która wynosi 1,23 PLN brutto od każdego biletu.

Normalna dystrybucja biletów Gorillaz dla wszystkich zostanie uruchomiona 7 maja 2017 i będzie realizowana w dwóch etapach, do wyczerpania dostępnej puli: 17 maja 2017 od godz. 12.00 i 25 maja 2017 od godz. 12.00. Zasady nabywania biletów w tym okresie są takie same, jak w przypadku przedsprzedaży dla klientów T-mobile.

Kupno biletów możliwe będzie tylko za pośrednictwem strony Electronicbeats.

O T-mobile

T-mobile to międzynarodowy koncern telekomunikacyjny, który działa w Europie i USA. Właścicielem T-Mobile jest Telekom Deutschland. W Polsce firma działa na podwalinach sieci komórkowej Era GSM, którą przejęła w 2011 roku.

Zakup biletów na koncert Gorillaz info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo