Za darmo

Darmowe budki lęgowe dla ptaków od Mobile Vikings

darmowy starter od mobile vikings

Mobile Vikings wspiera ekologię, działania środowiskowe i rozpoczęło akcję, a w której można otrzymać za darmo budkę lęgową dla jerzyków.

Akcja „Postaw dom dla jerzyków” ma na celu stworzenie dodatkowych miejsc lęgowych dla tych wyjątkowych ptaków. Jerzyki to prawdziwy pogromca komarów tworząc Vikingową Armię Ptaków.

Udział w akcji Mobile Vikings jest uwarunkowany kilkoma czynnikami – należy zawiesić budkę co najmniej na wysokości 6 metrów. Jej wylot powinien być skierowany na północ. Przed wiosennymi deszczami ochronisz ją farbą ochronną w neutralnym kolorze. Należy to zrobić do 10 maja 2021, by ptaki miały szansę na założenie swojego gniazda. Po powieszeniu budki lęgowej można dodać swoją lokalizację na ogólnopolską mapę.

darmowe gadżety wyprawka dla dziecka Bebiko

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Pula darmowych budek lęgowych Mobile Vikings to 2000 sztuk. Aby wziąć udział w akcji należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić ankietę rekrutacyjną – podać niezbędne dane jak adres oraz odpowiedzieć na pytania związane z lokalizacją budki. Na tej podstawie do 26 kwietnia 2021 r. zostanie wybranych 2000 osób, którym zostaną przesłane budki lęgowe dla jerzyków.

Udział w akcji jest darmowy. Wszelkie koszty udziału w okazji pokrywa organizator.

O Mobile Vikings

Początki Mobile Vikings sięgają 2008, kiedy to firma rozpoczęła działalność w Belgii. Swoim oryginalnym podejściem i autentycznością zdołała przebić się do świadomości Belgów jako operator innowacyjny i wyłamujący się z dotychczasowych praktyk uderzających w konsumentów. Startując z tej pozycji, Vikingowie dokonali ekspansji na sąsiednią Holandię oraz odległą Polskę. O ile kraj tulipanów okazał się rynkiem nieprzygotowanym na takie zmiany, to nasz region w ciągu pół dekady zapewnił sieci niemal 50 tys. wiernych użytkowników, z najniższym wskaźnikiem odejść z ofert prepaid w Europie.

Darmowe budki lęgowe info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. No to zgłoszone i czekamy :)

  2. Witam. Państwa.pewnie się spuznililismy z synem.by uzyskać od państwa.budke dla ptaków.ale jeśli by się udało BENDZIEMY.Bardzo.Wdzieczni.Wojtek.pozdrawiamy.xxxxx

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo