Za darmo

Darmowe chipsy Lay’s od Carrefour

promocja lays chipsy za darmo

DYSKUSJA

W aplikacji Carrefour warto przeglądać wszystkie kupony. Czasami trafiają się takie perełki jak darmowe Chipsy czy puszka Mirinda Free za 1 grosz.

W aktualnej okazji można aktywować kupon w aplikacji Mój Carrefour i kupić za przysłowiowego symbolicznego grosza Chipsy Lay’s w nowym unikalnym smaku. Promocja na darmowe chipsy dotyczy wariantu smakowego Lays Oven Baked papryka z makiem.

Aby wziąć udział w promocji i odebrać darmowe chipsy Lay’s należy w aplikacji Carrefour aktywować odpowiedni kupon i zrobić zakupy za minimum 10 PLN. Wówczas cena Lays Oven Baked papryka z makiem zostanie obniżona do 1 grosza.

darmowe chipsy lays carrefour kupon

Chipsy Lays Oven Baked papryka z makiem to nowość na polskim rynku. Lay’s po raz kolejny zaskoczył tworząc unikalny smak, który teraz można spróbować za darmo. Czy przebije swoich poprzedników? Cena za opakowanie 110g to ok. 7 PLN.

Zobacz także: odbierz nawet 100 PLN w kuponach na zakupy w Carrefour – zaproś 5 osób do aplikacji. Zasady promocji.

Chipsy Lay’s Oven Baked stanowią zdrowszą opcję w porównaniu do tradycyjnych chipsów. Charakteryzują się niższą zawartością tłuszczów, co przekłada się na mniejszą ilość kalorii. Dotychczas w ofercie marki znajdowały się smaki takie jak Papryka, Jogurt z Ziołami oraz Grilowane Warzywa. Te warianty smakowe są obecnie dostępne także w ofercie Lidla. Teraz na półkach sklepowych pojawiła się premierowa odmiana Lay’s Oven Baked – z makiem i ostrą papryką

Uwaga: kupon nie jest dostępny we wszystkich sklepach Carrefour.

O marce Lay’s

Lay’s to największa w Polsce i na świecie marka chipsów ziemniaczanych. Marka nowoczesna, radosna, bliska konsumentom. Poprzez najwyższą jakość produktu, wprowadzanie do oferty nowych smaków chipsów ziemniaczanych i interesujące promocje, Lay’s dba o zaspakajanie potrzeb konsumentów. Innowacje i trendy wyznaczane przez Lay’s są punktem odniesienia dla innych marek, nie tylko w kategorii chipsów ziemniaczanych.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo