Za darmo

Darmowe chusteczki dla dzieci Rich Moisture od Dove Baby

kosmetyki dove za darmo

DYSKUSJA

Dove ostatnio jest bardzo aktywny jeśli chodzi o różnego rodzaju akcje testowania i promocje cash back.

W obecnej edycji testowania można otrzymać całkowicie za darmo chusteczki dla dzieci Dove Baby Rich Moisture. Prawidłowe dbanie o skórę maluszka, poprzez używanie odpowiednich preparatów, to podstawa, a dzięki chusteczkom Dove Baby można to jemu zapewnić. Chusteczki delikatnie oczyszczają skórę dziecka, pozostawiając ją nawilżoną i miękką. Delikatne są jak woda i wzbogacone o składniki nawilżające. Produkt według producenta został testowany dermatologicznie i zaakceptowany przez pediatrów.

Chusteczki Dove Baby Rich Moisture kosztują w drogerii 10 PLN. Pula darmowych chusteczek to 100 sztuk. Rekrutacja do testu trwa do 19 lipca 2018 r.

Aby wziąć udział w testowaniu Dove Baby należy przejść na dedykowaną stronę internetową, wypełnić formularz zgłoszeniowy i odpowiedzieć na pytania otwarte i zamknięte znajdujące się w ankiecie. Pytania dotyczą dziecka oraz używanych produktów. Udział w testowaniu jest całkowicie za darmo. Organizator ponosi wszelkie koszty, w tym koszty dostawy.

O marce Dove

Dove to znana na całym świecie marka dbająca o piękno każdego dnia. Marka Dove pojawiła się na świecie w 1957 roku w Stanach Zjednoczonych, z rewolucyjną kostką myjącą Dove. Dzięki opatentowanej mieszance łagodnych środków myjących i ¼ kremu nawilżającego, kostka myjąca Dove uzyskuje lepsze efekty niż mydło, pozostawiając skórę czystą, miękką i gładką. Dove to nr 1 wśród marek polecanych przez dermatologów w USA, Kanadzie i Francji, a także przez specjalistów na całym świecie. Jej właścicielem jest koncern Unilever. Marka specjalizuje w produkcji kosmetyków dla kobiet. Porfolio produktów obejmuje balsamy do ciała, mydła, odżywki, maseczki, antyperspiranty, szampony czy żele pod prysznic.

Darmowe testowanie chusteczek Dove Baby info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo