Za darmo

Darmowe chusteczki nawilżające Wet Wipe od Tena

Darmowe próbki podpasek Tena

Tena rozpoczęła rekrutację do najnowszej akcji promocyjnej, w której można otrzymać na potrzeby testów 1 ze 100 zestawów składających się z kosmetyków oraz chusteczek nawilżających.

W skład zestawu przeznaczonego do testowania wchodzą następujące produkty:

  • Chusteczki nawilżające TENA Wet Wipe
  • Krem TENA Barrier Cream
  • Krem TENA Zinc Cream

próbka chusteczek nawilżanych tena

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Akcja w szczególności polecana jest osobom, które opiekują się starszymi osobami, które mają skórę bardziej wrażliwą, trudniej gojącą się. Chusteczki nawilżane TENA Wet Wipe zawierają wodę i formułę 3-w-1, która czyści, wzmacnia i chroni skórę bez konieczności spłukiwania, suszenia czy dodatkowego nawilżania. Chusteczki nawilżane TENA Wet Wipe pomagają w utrzymaniu naturalnego pH skóry.

Pula wszystkich zestawów to 100 sztuk. Łączna cena zestawu to 44 PLN.

Aby wziąć udział w testowaniu chusteczek i kosmetyków do pielęgnacji należy do 23 października 2019 r. przejść na dedykowaną stronę i kliknąć przycisk „biorę udział”. Wówczas należy wypełnić formularz rekrutacyjny. W akcji mogą wziąć udział zalogowani użytkownicy, którzy wyrazili chęć dołączenia do klubu Polki Rekomendują.

O firmie Tena

Tena to firma oferująca najlepszą na rynku ochronę dla osób z nietrzymaniem moczu. Oferuje produkty i usługi, które minimalizują wpływ inkontynencji na codzienne życie ludzi.

Testowanie z Tena info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo