PromocjeZa darmo

Darmowe czapki od Żywiec

darmowe kufle piwa od żywiec

DYSKUSJA

Żywiec i Żabka (na ż) wystartowały ze wspólną promocją w której można zgarnąć darmowe gadżety w postaci limitowanych czapek Żywiec.

Zasady promocji są proste – kupując 1 piwo Żywiec w Żabce otrzymuje się 1 punkt. Po uzbieraniu 15 punktów można odebrać na dedykowanej stronie promocyjnej darmowy gadżet – czapkę. Jest to równowartość 15 piw. Średnia cena piwa to 2,5 PLN – 3 PLN.

darmowa czapka żywiec

Promocja trwa dość krótko, bo tylko do 3 stycznia 2023 r. Po uzbieraniu 15 punktów czapkę należy zamówić na stronie promocji wypełniając odpowiedni formularz. Dostawa odbywa się do wskazanego w formularz Paczkomatu.

Pula darmowych gadżetów – czapek to 1000 sztuk.

Warunkiem udziału w promocji jest posiadanie aplikacji Żabki i skonfigurowania profilu pod kątem wieku użytkownika (tylko pełnoletni użytkownicy aplikacji mogą brać udział w promocji). Przy każdym zakupem piwa Żywiec należy zeskanować kod kreskowy swojej karty lojalnościowej.

O Żywiec

Żywiec to marka polskiego piwa typu lager. Jest ono produkowane wyłącznie przez Browar w Żywcu, należący do Grupy Żywiec. To najbardziej znane polskie piwo za granicą. Piwo Żywiec powstaje wyłącznie z trzech składników: słodu jęczmiennego, chmielu i krystalicznie czystej, górskiej wody. Żywiec sponsoruje szereg przedsięwzięć artystycznych, w tym jedno z najpopularniejszych i uznanych wydarzeń muzycznych w Polsce — trasę koncertową Męskie Granie.

Darmowe gadżety Żywiec info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Niestety wygląda na to, że pula czapek już się zakończyła. Nie dziwota, skoro było ich zaledwie tysiąc.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje