Za darmo

Darmowe designerskie okulary od Uzin

gadżety firmowe uzin za darmo

DYSKUSJA

Nowa okazja na gadżety – tym razem Uzin rozdaje darmowe okulary przeciwsłoneczne. Wakacje pełną parą, a taki gadżet z pewnością przyda się w osobistej garderobie. W końcu na urlopie trzeba wyglądać stylowo.

Uzin to firma specjalizująca się w budowlance. Jest cenioną niemiecką firmą z długą historią i ugruntowaną pozycją w branży chemii budowlanej. W portfolio produktów Uzin znaleźć można kleje do Podłóg, grunty, masy wyrównujące, masy i systemy naprawcze do posadzek.

Jeśli już wiemy czym jest firma Uzin można przejść do clue programu. Czyli darmowych gadżetów sygnowanych logo Uzin. Jak je zdobyć? Co trzeba zrobić? Zadanie jest proste. A jeśli będziecie mieli szczęście – otrzymacie darmowe designerskie okulary.

uzin prezent za zapis do newslettera

Okulary tego typu kosztują ok. 50-60 PLN.

Odbierz okulary Uzin – krok po kroku

Aby otrzymać okulary przeciwsłoneczne za darmo należy wykonać proste zadanie. Pierwszym warunkiem jest zapisanie się do newslettera Uzin. Drugim – trzeba zrobić to szybko. Ponieważ tylko pierwsze 50 osób ma szansę na otrzymanie prezentu.

W informacji o rozdaniu nagród można przeczytać: „Zapisz się do newslettera Uzin i zgarnij limitowane okulary designerskie! Chcesz zdobyć unikalne, designerskie okulary Uzin? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami oraz promocjami. Pierwsze 50 osób, które się zapiszą, otrzymają w prezencie limitowane okulary Uzin. Nie czekaj, liczba okularów jest ograniczona.”

1. Przejdź na dedykowaną stronę Uzin i zapisz się do newslettera.
2. Podaj wszystkie niezbędne dane wymagane przez formularz m.in. adres e-mail oraz swoje dane kontaktowe.
3. Zaakceptuj wszystkie zgody.
4. Potwierdz zapis do newslettera odbierając wiadomość e-mail wysłaną na adres e-mail podany w formularzu.

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
2
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo