Cashback

Darmowe dodatki do zmywarek od Somat [promocja cash back]

darmowe tabletki do zmywarki od somat

DYSKUSJA

Somat już kilka razy organizował promocję cash back z kapsułkami tej marki. Tym razem najnowsza okazja dotyczy wyłącznie dodatków do zmywarek.

Promocja cash back ma jeden cel – uświadomić Klientom Somat, że są produkty tej marki do czyszczenia zmywarki i że należy ich używać regularnie. Czy aby na pewno? I tak i nie… Ale skoro za darmo to uczciwa cena.

Oficjalnie należy uznać czyszczenie zmywarki za ważną rutynę w kuchni, ponieważ pomaga utrzymać zmywarkę w dobrym stanie i zapewnia skuteczne i czyste mycie naczyń. Brud i osady z jedzenia na dnie i ścianach zmywarki mogą powodować nieprzyjemne zapachy, a także osłabiać jej wydajność. Czyszczenie również pomaga zapobiegać tworzeniu się bakterii i innych mikroorganizmów.

Wśród dodatków do zmywarek, za które otrzymać można zwrot znaleźć można takie produkty jak:

  • Nabłyszczacz Somat
  • Sól zmiękczającą wodę Somat
  • Preparat do czyszczenia zmywarki Somat
  • Odświeżacz do zmywarki Somat

Promocja aktywna będzie od 5 lutego 2024 do 30 marca 2024 r. Maksymalny zwrot to 32 PLN. Promocja podzielona jest na tygodniowe etapy z pulą zwrotów 11 250 PLN. Maksymalna ilość zwrotów w promocji cash back to 90 000 PLN czyli około 3 000 zgłoszeń (zakładając maksymalną kwotę zwrotu).

darmowe dodatki do zmywarki somat cash back

Promocja ma zmienione warunki, w stosunku do tych znanych z poprzednich edycji. Obecnie regulamin wymaga zakupu nie tylko samego dodatku do zmywarki jak np. Somat Machine Cleaner ale także kapsułek do zmywania Somat. Regulamin nie określa jakie dokładnie opakowanie kapsułek zakupić. Aby zmaksymalizować opłacalność tej promocji cash back sugerujemy zakup jak najmniejszego opakowania z najtańszej serii np. Somat Classic 50 szt za ok. 30 PLN lub Somat Gold 10 szt za ok. 12 PLN.

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać zwrot za zakup wybranych dodatków do zmywarek Somat należy zakupić w dowolnym sklepie produkt promocyjny wraz z opakowaniem tabletek / kapsułek do zmywania Somat, zachować paragon i zarejestrować zakup na dedykowanej stronie. Formularz rejestracji w promocji wymaga wybranie z listy zakupionego produktu, podaniu swoich danych adresowych, imienia i nazwiska, numeru konta do zwrotu.

O marce Somat

Somat to ponad 50 lat niemieckiej technologii i rozwoju produktów, to marka, która na pierwszym miejscu stawia potrzeby konsumentów. W swojej ofercie posiada szeroką gamę środków myjących oraz dodatków, w tym wiele innowacji. Zróżnicowana oferta sprawia, że Somat znajduje odbiorców w wielu krajach, w tym w Niemczech, Austrii, Hiszpanii czy Polsce.

Promocja cash back Somat info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Cashback